Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стартап Rallyware залучив $22 млн інвестицій. SPEKA розпитала інвесторів проєкту, завдяки чому він росте і до чого тут Україна

SPEKA Media
29 жовтня 2021 2 хвилин читання

Українсько-американський стартап Rallyware залучив $22 млн інвестицій від фонду  PeakSpan Capital. Гроші підуть на розширення команди стартапу, а також на інновації, що базуються на штучному інтелекті. 

Rallyware — SaaS-платформа, яка дозволяє великим організаціям збільшити продуктивність співробітників і ефективність віддаленої та розподіленої роботи. Платформа аналізує дані про продуктивність персоналу в режимі реального часу і фіксує прогалини у їхніх знаннях та навичках. Далі Rallyware пропонує для кожного співробітника персоналізовані шляхи покращення продуктивності за допомогою навчання і певної робочої активності. 

Rallyware фокусується на великих ентерпрайз-компаніях і натепер має клієнтів більш ніж у 50 країнах. Серед клієнтів — Samsung, Avon, Tupperware, Vonage, NuSkin та інші.

Стартап заснований у 2012 році. Зараз у компанії працює 80 людей, штаб-квартира розташована у Каліфорнії. У компанії є офіси у п'яти країнах, зокрема в Україні (у Харкові).

У компанії є також українські інвестори: свого часу в Rallyware вкладалися фонди Digital Future Олексія Вітченка та AVentures Capital Євгена Сисоєва й Андрія Колодюка. Олексій Вітченко розповів SPEKA, що співзасновник Rallyware Джордж Елфонд теж українець за походженням.

Вітченко говорить, що під час пандемії у корпорацій зріс попит на системи управління навчанням співробітників (LMS), і продажі Rallyware суттєво зросли. Зокрема, проєкт виграв декілька великих тендерів.

«За технологіями та якістю продукту Rallyware найкращі у своєму сегменті, — розповідає інвестор. — Раніше їм не вистачало маркетингових бюджетів, але тепер, за часів високого попиту, клієнти самі знаходять їх, і продажі ростуть дуже добре навіть без великих маркетингових витрат».
інвестор Rallyware
Коментарі
Інші матеріали

Roosh Ventures інвестує в американський фінтек-стартап TheGuarantors

Наталія Миронова 23 години тому

Для стартапів настає «післясвят». Ринок очікує на серйозне падіння інвестицій у tech — Insider

Юлія Даниленко 26 січня 2022 15:38

Як правильно продати стартап за кордон: чотири поради від юриста

Юлія Даниленко 19 січня 2022 19:57

Що не так з українською стартап-екосистемою та як це виправити: деталі дослідження USF

Наталія Миронова 19 січня 2022 15:50

Y Combinator змінив умови інвестування: що про це думають українські експерти

Юлія Даниленко 19 січня 2022 12:07