Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Roosh Ventures інвестує в американський фінтек-стартап TheGuarantors

Наталія Миронова
Наталія Миронова Випускова редакторка SPEKA
17 травня 2022 3 хвилин читання

Український венчурний фонд Roosh Ventures взяв участь у раунді фінансування серії С. В результаті фінтек-стартап TheGuarantors залучив $50 млн.

У раунді також взяли участь Portage Ventures, Kensington Capital Partners, Arch Capital Group Ltd. та Alven. 

TheGuarantors створює інноваційні страхові продукти та фінансові рішення для орендодавців та орендарів. TheGuarantors працює над покращенням доступності оренди житла для мільйонів американців. Стартап допомагає з витратами на депозит і може стати гарантом для шукачів житла, а також забезпечити власникам вчасні виплати та компенсації за завдані збитки.

TheGuarantors зосереджує свою увагу на ринку оренди житла США, який оцінюють у $10 млрд. Цього року команда TheGuarantors планує запустити нові фінансові та страхові продукти, учетверо збільшити команду інженерів-розробників, активно наймати експертів з продукту, продажів та маркетингу. З 2015 року TheGuarantors працює над покращенням доступності оренди житла для мільйонів американців. Стартап виступає співпідписувачем і гарантом для орендодавців за угодами оренди, допомагає з витратами на депозит і може стати гарантом для шукачів житла, а також забезпечити власникам вчасні виплати та компенсації за завдані збитки.

«TheGuarantors – яскравий приклад того, як технології машинного навчання в сучасному світі допомагають вирішувати нагальні потреби людей. Завдяки рішенням, які розробляє TheGuarantors, мільйони людей змогли вирішити проблему житла та оселитися в квартирах своєї мрії. За останні роки стартап виріс до одного з найбільших гравців в своєму секторі, і ми в Roosh Ventures продовжимо бути поруч з компанією в часи її надзвичайно динамічного розвитку», – коментує партнерство інвестор, засновник Roosh Ventures Сергій Токарєв.

Щорічно з моменту заснування в 2015 році TheGuarantors вдвічі збільшувала свої доходи, а в 2021 – втричі. Загалом стартап залучив $76,7 мільйонів, включаючи серію A на сумму $11,7 млн у 2017 році та $15 млн у 2015 році. Компанія увійшла до рейтингу найбільш швидкозростаючих компаній за версією The Financial Times, списку The Inc. 5000 та кращих роботодавців серед стартапів за версією Forbes.

Український Roosh інвестує на різних стадіях в компанії з Європи та США. Основні напрямки – fintech, health tech, consumer tech, геймінг. В портфелі Roosh Ventures – вже більше 25-ти компаній, серед яких Deel, Oura Ring, Facemoji, Playco та Alma. Фонд заснований в 2021 році Сергієм Токарєвим та Деном Дмитренко.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Байки з калідору» з Євгеном Дубогризом: про економіку росії та України

Катерина Венжик 6 хвилин тому

Український NetSolid Investments проінвестував у маркетингову платформу PromoRepublic

Наталія Миронова 30 червня 2022 16:37

Інвестори для МСБ в Україні. Частина 2: як їх захистити в умовах війни?

Дмитро Карпіловський 30 червня 2022 12:26

CEO криптовалютної біржі Сергій Жданов про принципи сучасного інвестування

Serhii Zhdanov 29 червня 2022 17:25

Ще чотири корпорації покидають ринок рф

Олександр Тартачний 28 червня 2022 14:21