Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Martech-стартап українця Дмитра Лисицького Influ2 залучив $8 млн інвестицій

SPEKA Media
27 жовтня 2021 3 хвилин читання

Стартап Influ2, який розробляє B2B-платформу рекламного таргетингу, залучив $8 млн інвестицій в ході Series A від відомого каліфорнійського фонду Rally Ventures. Інформація про це з'явилася на Crunchbase. Influ2 планує спрямувати інвестиції на розвиток продуктів, розширення на ринку США та збільшення команди. 

Український підприємець Дмитро Лисицький заснував Influ2 в 2017 році після успішної кар'єри в українських медіа та e-commerce. Martech-стартап Influ2 допомагає маркетологам таргетувати рекламу на конкретних людей. У вересні 2020 року стартап залучив seed-раунд у розмірі $3,4 млн. 

Лисицький підтвердив інформацію про угоду в своєму дописі на Facebook. За його словами, після минулорічної новини про залучення seed-раунду йому написали майже всі відомі фонди, включно з a16z, Sequoia, Battery та GC. «Всіх вразила динаміка зростання і всі захотіли вести предметну розмову», – розповідає Лисицький. 

Фонду Rally Ventures Лисицький надав перевагу з двох причин. «По-перше, це справжній фонд із Долини, який спеціалізується на ентерпрайз-стартапах і добре розуміє нашу траекторію, – пише він. – По-друге, один з трьох партнерів фонду постійно залучений особисто. Наприклад, вони реально допомогли нам закрити дві позиції віце-президентів ще до закриття раунда».

В кінці свого допису Лисицький ділиться шістьма висновками, яких його навчив останній рік. 

  • Вкотре переконався, що найкраща стратегія – це та, у якій починаєш сумніватися наступного дня після її прийняття. Потрібно постійно шукати сигнали, що спростовують правильність прийнятих рішень, а не лежати в теплій ванній confirmation bias.
  • Навіть дуже скромний PR необхідний для стартапа – це дозволяє сформувати органічний інтерес з боку фондів.
  • Rally змінили свою думку, коли дізналися, що за 2020 рік ми виросли з $1 млн до $5 млн у виручці. Хороша Excel-табличка з трекшном допомагає підняти гроші краще за гарний пітчдек з фотками едвайзерів.
  • Коли інвестори відмовляються інвестувати – не варто cприймати це особисто. Цілком може виявитися, що вони змінять свою думку, нема чого дутися.
  • Не факт, що перші інвестори так хочуть вийти, як видається підприємцю. Я хотів дати можливість людям вийти, заробивши 3x-10x, а в підсумку була битва за те, аби вкласти ще більше. 
  • Дякую Богові за круту команду Influ2 – на моїй «харизмі» ми б і мільйон не підняли.
Коментарі
Інші матеріали

Roosh Ventures інвестує в американський фінтек-стартап TheGuarantors

Наталія Миронова 17 травня 2022 15:35

Для стартапів настає «післясвят». Ринок очікує на серйозне падіння інвестицій у tech — Insider

Юлія Даниленко 26 січня 2022 15:38

Як правильно продати стартап за кордон: чотири поради від юриста

Юлія Даниленко 19 січня 2022 19:57

Що не так з українською стартап-екосистемою та як це виправити: деталі дослідження USF

Наталія Миронова 19 січня 2022 15:50

Y Combinator змінив умови інвестування: що про це думають українські експерти

Юлія Даниленко 19 січня 2022 12:07