Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Закрив раунд» та FAVBET Tech презентували фільм про IT-кластер Харкова за воєнних часів

Спекотне промо
Спекотне промо
2 жовтня 2023 3 хвилин читання

Закритий допрем’єрний показ документальної стрічки провели у Києві. Фільм стане фінальною серією третього сезону подкасту «Закрив раунд» про стартапи й технології, що виходить за підтримки IT-компанії FABET Tech.

Презентували фільм ведучі подкасту редактор AIN.UA Ілля Кабачинський та Activation Lead у Trible Антон Полєсков, які розповіли, чому обрали для фінального сезону саме Харків та вирішили вийти за межі звичного формату подкасту.

«Третій сезон «Закрив раунд» — про українську технологічну індустрію. Ми запросили майже два десятки гостей з ІТ-компаній, обговорювали їхній бізнес і стан ринку. Але ринок — це не лише компанії, це й середовище, у якому вони розвиваються. Тому ми хотіли розповісти про таке середовище.  Ми дуже вболіваємо саме за регіони та пишаємось класними українськими компаніями, що розвиваються не лише у Києві. Тому й хотіли зрозуміти, як там Харків і чи вдасться йому відновитись»
Антон Полєсков, Activation Lead у Trible

Ілля Кабачинський додає, що обрали Харків не просто так. Наприкінці 2021 року Харків міцно посідав другу сходинку серед міст України з найбільшим числом ІТ-спеціалістів — приблизно 50 тисяч людей. Велика війна все змінила, адже у перші місяці місто-мільйонник Харків стало майже безлюдним. Згодом люди почали повертатись, але серед ІТ-спеціалістів таких лише 20-30%. Більшість досі в інших містах або за кордоном.

Щоб зібрати зрозуміти реальний стан речей у харковському ІТ, ведучі поспілкувались із багатьма представниками місцевої tech-індустрії, власниками провідних компаній та галузевих об’єднань.

«З нами поспілкувалась Ольга Шаповал, очільниця Харківського ІТ-кластеру, ми її розпитували про загальний стан справ. Олександр Колб з агенції Promodo, у якій понад 400 людей, але лише кожний 5-й у Харкові. Він вболіває за місто і дуже хочемо, щоб більше людей туди поверталось. Також у списку два підприємці — Максим Бабич та Олександр Шубін, у яких зовсім маленькі команди і свій погляд на стан справ. Їхній ІТ-бізнес тримається, але чимала частина команди поза Харковом. Що важливо? Місто живе. Місто стоїть. І буде відновлюватися. Це надихає»
Ілля Кабачинський, редактор AIN.UA

Скільки ІТ-спеціалістів повернулося у Харків? Чи є шанс відновитися у цьому місті потужній tech-спільноті? Про все це — у фінальній серії третього сезону

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українська команда Monte перемогла в турнірі ESL Challenger Jönköping з CS 2

Анна Старкова 30 листопада 2023 16:31

Українські стартапи почуваються оптимістичніше за традиційний бізнес — дослідження Gradus Research

Богдан Камінський 29 листопада 2023 14:56

FAVBET та Всеукраїнська рекламна коаліція на Effie Awards нагородили Укрзалізницю спеціальною відзнакою

Анна Старкова 28 листопада 2023 16:18

Мінекономіки та KSE відкрили акселератор для стартапів в секторі розмінування

Юлія Мирська 28 листопада 2023 13:55

Дерусифікація доменів: Харків наступний за Києвом

Богдан Камінський 28 листопада 2023 13:45