Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Законодавцям США заборонили користуватися TikTok

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 грудня 2022 2 хвилин читання

Палата представників США проголосувала за заборону соцмережі популярних відео. Законодавці та співробітники, які мають TikTok на своїх телефонах, повинні видалити його.

Головний адміністративний офіцер Палати представників (CAO) повідомив усім законодавцям і їх співробітникам в електронному листі, що вони повинні видалити програму зі своїх пристроїв, оскільки є «високі ризики через низку проблем безпеки». З усіма, на телефонах яких виявлять програму соціальної мережі, зв'яжуться, щоб переконатися, що її видалено, а подальші завантаження будуть заборонені, повідомляє Engadget.

Це лише остання подія у серії кроків уряду США, щоб заблокувати застосунок. Минулого тижня законодавці схвалили загальний законопроєкт про витрати у $1,7 трлн, який містив положення, що забороняють використовувати TikTok на пристроях виконавчої влади. 

Нагадаємо, що це сталося після того, як Сенат одностайно проголосував за схвалення Закону про заборону TikTok на державних пристроях, який представив сенатор Джош Хоулі (республіка Міссурі). 19 штатів також заборонили або принаймні частково заборонили встановлення та використання програми на пристроях персоналу. 

Критики TikTok в уряді США занепокоєні, що китайські чиновники можуть використовувати його як інструмент для шпигунства за США. Директор ФБР Кріс Рей назвав його «троянським конем для Комуністичної партії Китаю» і сказав, що йому не місце на урядових пристроях, доки він повністю не розірве зв'язки з Китаєм. TikTok, який належить китайській компанії ByteDance, спробував вирішити ці проблеми, спрямувавши весь внутрішній трафік через сервери Oracle у США та пообіцявши видалити всі дані користувачів США зі своїх серверів.

Однак нещодавнє відкриття того, що ByteDance звільнила чотирьох співробітників за неправомірне отримання даних користувачів TikTok у США, не допомагає справі компанії. Співробітники отримали доступ до IP-адрес та інших даних двох репортерів, намагаючись з'ясувати, хто зливає внутрішню інформацію пресі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Новий тренд у TikTok: що таке sludge content і як це впливає на зумерів

Ольга Горбенко 12 годин тому

Ефективність застосування ракет HARM і коригованих авіабомб буде вищою з винищувачами F-16

Єлизавета Гогілашвілі 13 годин тому

Перша тисяча: скільки дронів знищили ЗСУ

Назарій Присяжнюк 13 годин тому

Як почати бізнес на OnlyFans

Ганна Гілова 17 годин тому

Google запускає в Україні новий Професійний сертифікат із кібербезпеки, продовжуючи ініціативи із захисту людей, бізнесу та урядів

Віталій Новак 29 травня 2023 06:50