Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Законодавці США підготували проєкт про заборону TikTok

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
14 грудня 2022 3 хвилин читання

Трійка американських законодавців представила новий закон, який має на меті заборонити роботу TikTok у Сполучених Штатах. Усе через те, що китайський уряд може отримувати доступ до даних користувачів TikTok.

Новий законопроєкт, розроблений сенатором Марко Рубіо, головним республіканцем у Комітеті з розвідки Сенату, і двопартійною парою конгресменів у Палаті представників, відображає останню ескалацію американських політиків проти застосунку TikTok, що належить Китаю. Урядовці висювають підозри щодо здатності захищати дані користувачів США від китайського уряду, повідомляє CNN.

Запропонований закон передбачає «блокування та заборону всіх транзакцій» у Сполучених Штатах компаній соціальних медіа з принаймні одним мільйоном користувачів щомісяця, які перебувають у країнах або під «значним впливом» країн, яких вважають іноземними противниками, серед них Китай, росія, Іран, Північна Корея, Куба та Венесуела.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Закон з'явився після того, як низка штатів під керівництвом губернаторів-республіканців запровадила обмеження щодо використання соцмережі TikTok на державних пристроях. За останні два тижні щонайменше сім штатів запровадили такі заходи, зокрема Меріленд, Південна Дакота та Юта.

Останній законопроєкт — не єдиний федеральний закон, спрямований проти TikTok. Торік законодавці США запропонували закон, який забороняє використовувати TikTok федеральним агенціям, а Рубіо представив законопроєкт, який змусить деяких виробників застосунків розкривати інформацію про власність. Інший законопроєкт, представлений цієї осені, забороняє китайським співробітникам TikTok отримувати доступ до даних користувачів громадян США.

Збройні сили США, Державний департамент і Міністерство внутрішньої безпеки вже обмежили TikTok для пристроїв, які перебувають під їхнім контролем.

Нагадаємо, що раніше TikTok заявляв, що не ділиться інформацією з китайським урядом і що американська команда безпеки вирішує, хто може отримати доступ до даних користувачів США з Китаю. Також представники TikTok визнали, що співробітники у Китаї можуть отримати доступ до даних користувачів.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Американський банк Mercury заблокував доступ для українців — оновлено коментарем від банку

Владислав Паливода 23 липня 2024 12:21

США станом на 2023 рік володіють 3748 ядерними боєголовками

Максим Красіков 21 липня 2024 15:30

Чому книги набули популярності, або У чому феномен буктоку

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 08:20

Лабораторія Касперського, яка має російське коріння, залишає ринок США

Владислав Паливода 17 липня 2024 23:17

Трамп висловив підтримку TikTok і критику Facebook та Instagram

Вікторія Рудзінська 17 липня 2024 11:28