Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Загартовані серця» та «EPAM Україна» збирають на 100 автомобілів для сил оборони

Спекотне промо
Спекотне промо
14 вересня 2023 3 хвилин читання

Компанія «EPAM Україна» та ГО «Загартовані серця» від червня 2022 року відправляють на передову евакуаційні автомобілі. Пікапи потрібні для порятунку життя захисників та цивільних на лінії зіткнення, звільнених територіях, а також у сірих зонах. До кінця року планують передати 100 автомобілів у межах проєкту «Загартована сотня».

«Що ближче до лінії зіткнення, то більший масштаб гуманітарної катастрофи. Зростає потреба у швидкому виїзді поранених, які опинилися у місцях проведення бойових дій. Авто, які ми передаємо, мають широкий спектр застосування: на них перевозять як людей, так і вантажі. Яскравий приклад — ситуація на Херсонщині. Там після підриву Каховської ГЕС завдяки пікапу вдалось евакуювати понад 30 людей, яким було важко самим пересуватися», — розповідає представник ГО «Загартовані серця», волонтер Олександр Царевський.

Майже за рік компанія EPAM спрямувала на автівки понад 16 млн грн, на які придбали, відремонтували та вже відправили 60 машин. У «Загартованих серцях» зазначають, що уживані автомобілі зазвичай купують у Німеччині та Британії, потім доставляють до Вінниці, де їх оглядають та ремонтують у техсервісі. Переважно волонтери обирають пікапи. Ремонт однієї машини триває один-два тижні. Використовують якісні деталі, оскільки від надійності авто на фронті залежать людські життя.

«У межах проєкту «Загартована сотня» пікапи вже доставили у більш ніж 50 підрозділів на південному та східному напрямках. Завдяки цим автомобілям допомогу отримали тисячі людей, — говорить Дмитро Якимець, керівник відділу корпоративної соціальної відповідальності «EPAM Україна». — Ми продовжуємо цю ініціативу і пропонуємо усім охочим долучитися до неї. Разом ми зможемо швидше забезпечити сили оборони автівками, а отже, врятувати більше життів».

До проєкту можуть приєднатися як юридичні особи, так і всі охочі — передати власний автомобіль для потреб захисників або зробити донат за посилянням.

З усіх питань щодо участі у проєкті можна звертатися до волонтерів zagartovani.ukraine@gmail.com.

Приєднуйтеся! Разом до Перемоги!

EPAM — глобальна американська компанія з розроблення ПЗ, світовий консультант з цифрової трансформації бізнесів. Була заснована 30 років тому, має представництва у 50+ країнах на всіх континентах, приблизно 60 тис. талантів співпрацюють з компанією в усьому світі. Клієнти EPAM — компанії зі списку Fortune. В Україні представництво працює вже 17 років, наразі команда налічує 10 500 фахівців. EPAM має офіси у 12 містах та надає можливість віддаленої роботи.

ГО «Загартовані серця» це команда волонтерів, яка від 2014 року допомагає силам оборони. Вони надають адресну допомогу: технічне спорядження, авто, екіпірування, ліки, продукти тощо безпосередньо підрозділам ЗСУ на лінії зіткнення. Також волонтери надають гуманітарну допомогу медичним закладам та внутрішньо переміщеним особам, які змушені були залишити свої домівки.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Не треба пливти за течією, її варто створювати самостійно: кому варто йти в ІТ

Владислав Миронович 6 грудня 2023 10:30

«Аврора» та «Землячки» запустили ініціативу на підтримку жінок-військовослужбовців

Богдан Камінський 5 грудня 2023 18:23

UNITED24 передав військовим ще 5000 FPV-дронів

Юлія Мирська 4 грудня 2023 11:06

Фонд KOLO запустив благодійні календарі-мішені «Цілі 2024»

Юлія Мирська 1 грудня 2023 11:54

UAMASTER безплатно консультує з digital-маркетингу компанії, що допомагають ЗСУ

Богдан Камінський 27 листопада 2023 16:23