Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Заборонений у США дитячий квадроцикл Tesla Cyberquad з’явиться у Європі

Артем Житкевич
Артем Житкевич
19 жовтня 2023 2 хвилин читання

Компанія Tesla анонсувала свої плани почати продаж дитячого квадроцикла Cyberquad for Kids на європейському ринку, повідомляє Electrek.

Однак це рішення може спричинити суперечки, оскільки у США дитячий квадроцикл заборонили через його небезпеку для дітей.

Характеристики та ціна Tesla Cyberquad for Kids

Квадроцикл має електричний двигун потужністю 500 Вт та акумулятор ємністю 288 Вт·год, який забезпечує до 15 км пробігу на одному заряді. Максимальна швидкість квадроцикла — 16 км/год. Вартість — $1900.

Чому Tesla Cyberquad for Kids заборонили у США

У США Tesla швидко розпродала першу партію з 5 тис. одиниць, але другу партію вилучили з продажу за наказом Комісії з безпеки споживчих товарів США (CPSC). Причиною стала скарга одного з покупців, який отримав травму плеча під час катання на квадроциклі разом із дитиною.

CPSC встановила, що Cyberquad for Kids не виконує стандарти безпеки для дитячих транспортних засобів, оскільки має надто жорстку підвіску та високий тиск у шинах.

Tesla не погоджується з рішенням CPSC і повідомляє, що цього року вона успішно запустила продаж квадроцикла у Китаї, де не зафіксували жодного випадку травм або скарг.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати