Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Забезпечення роботи інтернету, користь «малих даних», створення персонального бренду: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
27 листопада 2022 3 хвилин читання

Прислухайтеся до джунів — вони дають класні ідеї: Do's & Don'ts в ІТ-лідерстві

Бути простим менеджером і бути лідером — це дві різні речі. Одна з характерних рис другої — це побудова дружніх і довірливих стосунків між усіма членами команди. Як це зробити, з власного досвіду розповідає Олена Ратова, Delivery Manager у компанії Innovecs.

Технології не існують без людей: підсумки поїздки на Web Summit 2022

Хоча від закінчення цьогорічного Web Summit минуло вже три тижні, учасники продовжують ділитися враженнями від заходу. Цього разу про свою поїздку на одну з найбільших ІТ-конференцій розповідає Вікторія Наливайко, CEO та співзасновниця компанії BazaIT.

Як змінився український медіаландшафт після 24 лютого

Російське вторгнення змінило життя мільйонів людей і цілі галузі українського бізнесу. Медіа не стали винятком, навіть стали одними з найпомітніших зразків адаптації до нової реальності. Що змінилося для цієї сфери після 24 лютого, розповідає комунікаційна менеджерка SocialBoost та 1991 Accelerator Яніна Шабанова.

ДНК вашого бізнесу: як фрилансеру побудувати професійний бренд

Щоб мати велику впізнаваність, не обов'язково бути топменеджером крутої компанії. Фрилансери також можуть створити собі відмінну репутацію, а зусилля, вкладені у розвиток власного бренду, перетворяться на велику кількість клієнтів та значні гонорари. Виконавчий директор Fairo Андрій Гідулян дає поради, як покроково створити персональний професійний бренд.

У цілковитій темряві: як оператори рятують інтернет-мережу під час блекаутів

Одним із найнеприємніших моментів планових чи аварійних відключень електроенергії є зникнення інтернету. На те є багато об'єктивних причин, але при цьому оператори роблять все можливе, щоб інтернет продовжував працювати у критичних галузях і якомога швидше повертався до осель українців. Що саме вони роблять, розповідає Олена Луценко, виконавча директорка RETN України та Чорноморського регіону.

Що таке Small Data і чим вона може допомогти бізнесу

В останні кілька років у тренді Big Data — великі масиви даних, аналіз яких допомагає у веденні бізнесу багатьом компаніям. Але є також «малі дані» — у багатьох ситуаціях річ не менш важлива за Big Data. CEO та власник компанії WEZOM Сергій Гузенко ділиться своїми думками про те, яку користь бізнесу може дати їх використання.

Як креативнику не зламати мозок на шляху в IT

Опиняючись в ІТ, представники креативних професій часто стикаються із незвичним та незнайомим світом, де діють нові правила, робота тече в іншому ритмі, а для успіху треба розвивати нові навички. Анастасія Бойко з компанії Welltech ділиться власним досвідом входження в ІТ і розповідає, як у цій галузі адаптуватися креативнику.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Вкладають, але потроху: венчурні фонди про інвестиції у воєнний час

Олександр Тартачний 16 годин тому

Стратегічне управління талантами: занурюємося у методологію 9 Box Grid

Anzhelika Todorashko 17 годин тому

Що таке інклюзивне наймання та як це працює в ІТ

Владислав Миронович 19 годин тому

Майбутнє ChatGPT у копірайтингу, ШІ в українських датацентрах та управління проєктами з RASCI: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 1 жовтня 2023 16:00

Як не зганьбитися під час публічного інтерв'ю: розбираємо на прикладі СЕО Twitter Лінди Яккаріно

Владислав Миронович 1 жовтня 2023 12:00