Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Забезпечення роботи інтернету, користь «малих даних», створення персонального бренду: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
27 листопада 2022 3 хвилин читання

Прислухайтеся до джунів — вони дають класні ідеї: Do's & Don'ts в ІТ-лідерстві

Бути простим менеджером і бути лідером — це дві різні речі. Одна з характерних рис другої — це побудова дружніх і довірливих стосунків між усіма членами команди. Як це зробити, з власного досвіду розповідає Олена Ратова, Delivery Manager у компанії Innovecs.

Технології не існують без людей: підсумки поїздки на Web Summit 2022

Хоча від закінчення цьогорічного Web Summit минуло вже три тижні, учасники продовжують ділитися враженнями від заходу. Цього разу про свою поїздку на одну з найбільших ІТ-конференцій розповідає Вікторія Наливайко, CEO та співзасновниця компанії BazaIT.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Як змінився український медіаландшафт після 24 лютого

Російське вторгнення змінило життя мільйонів людей і цілі галузі українського бізнесу. Медіа не стали винятком, навіть стали одними з найпомітніших зразків адаптації до нової реальності. Що змінилося для цієї сфери після 24 лютого, розповідає комунікаційна менеджерка SocialBoost та 1991 Accelerator Яніна Шабанова.

ДНК вашого бізнесу: як фрилансеру побудувати професійний бренд

Щоб мати велику впізнаваність, не обов'язково бути топменеджером крутої компанії. Фрилансери також можуть створити собі відмінну репутацію, а зусилля, вкладені у розвиток власного бренду, перетворяться на велику кількість клієнтів та значні гонорари. Виконавчий директор Fairo Андрій Гідулян дає поради, як покроково створити персональний професійний бренд.

У цілковитій темряві: як оператори рятують інтернет-мережу під час блекаутів

Одним із найнеприємніших моментів планових чи аварійних відключень електроенергії є зникнення інтернету. На те є багато об'єктивних причин, але при цьому оператори роблять все можливе, щоб інтернет продовжував працювати у критичних галузях і якомога швидше повертався до осель українців. Що саме вони роблять, розповідає Олена Луценко, виконавча директорка RETN України та Чорноморського регіону.

Що таке Small Data і чим вона може допомогти бізнесу

В останні кілька років у тренді Big Data — великі масиви даних, аналіз яких допомагає у веденні бізнесу багатьом компаніям. Але є також «малі дані» — у багатьох ситуаціях річ не менш важлива за Big Data. CEO та власник компанії WEZOM Сергій Гузенко ділиться своїми думками про те, яку користь бізнесу може дати їх використання.

Як креативнику не зламати мозок на шляху в IT

Опиняючись в ІТ, представники креативних професій часто стикаються із незвичним та незнайомим світом, де діють нові правила, робота тече в іншому ритмі, а для успіху треба розвивати нові навички. Анастасія Бойко з компанії Welltech ділиться власним досвідом входження в ІТ і розповідає, як у цій галузі адаптуватися креативнику.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

З банківської рутини на фриланс: історія відеомейкера

Анастасія Бондаренко 12 липня 2024 14:30

Як перевірити ідею IT-стартапу і не вбити на це роки життя і сотні тисяч доларів

Maryna Pavliuk 11 липня 2024 22:42

Mission Possible оголосив набір для стартапів на ранніх стадіях — як взяти участь

Владислав Паливода 11 липня 2024 22:38

Як взяти участь у Cybersecurity Innovations Hackathon з кібербезпеки

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:05

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35