Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

За онлайн-кермом. Топ застосунків для водіїв

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
6 січня 2023 4 хвилин читання

Сьогодні смартфон — перший помічник водія. SPEKA підготувала топ-10 корисних застосунків, що допоможуть вивчати правила дорожнього руху, сплачувати штрафи, використовувати навігатори на мапах.

Дорожні знаки 2023 Україна

Розробники зібрали у застосунку усі знаки дорожнього руху України. У програмі можна обрати 38 квитків, які містять 760 питань. Також на платформі є такі функції: екзаменаційний режим, тестування, статистика, пошук інформації. Програма працює без інтернет-з'єднання.

Тести правил дорожнього руху

Завдяки застосунку користувач може вивчити ПДР України. Це допоможе скласти іспити та отримати посвідчення водія. На платформі є актуальні тести, пояснення, ілюстрації. Також користувач може дізнатися інформацію про штрафи та придбати поліс страхування.  А в алкогольному калькуляторі є можливість розрахувати концентрацію алкоголю в крові та порівняти з максимальним дозволеним значенням. Застосунок працює в режимі офлайн. 

Офіційні тести з ПДР України

У застосунку можна знайти всю актуальну інформацію та 3D-ілюстрації, що допоможуть підготуватися до теоретичного іспиту на водійське посвідчення. Також розробники пропонують понад 2000 запитань із коментарями від викладачів автошкіл. На платформі користувачі можуть ставити запитання та отримати відповідь від фахівців.

Штрафи ПДР

Застосунок допоможе отримати повідомлення про штрафи за порушення ПДР та сплатити за порушення в автоматичному режимі. Водії можуть шукати інформацію, додати банківські реквізити, отримати знижку 50% за своєчасне погашення боргів. Також у програмі є інформація про розміщення на мапі камер автоматичної фіксації ПДР.

Коди регіонів України

У застосунку водій зможе визначити регіон іншого автомобіля. Для цього треба ввести код із номерного знака. Кодом є перші дві літери номера або дві цифри за старим стилем. Таким чином, користувач зможе дізнатися про старі та нові коди регіонів України за 2022 рік.

MAPS.ME

Зручний застосунок з мапами для поїздок по всьому світу. У програмі є деталізація туристичних пам'яток, навігація для ходіння або їзди, офлайн-режим, можливість сплачувати карткою через телефон за кордоном. А ще користувач може зберігати закладки на мапах, шукати ресторани, банкомати, громадський транспорт, бронювати готелі та ділитися інформацією з друзями. 

Waze

Завдяки застосунку людина буде в курсі того, що відбувається на дорозі. Програма розповідає про затори, ремонтні роботи, поліцію, ДТП тощо у реальному часі. Також Waze може запропонувати інший маршрут, якщо на дорозі щільний рух. А ще у застосунку є такі функції: пошук заправок із дешевим пальним, вибір голосу для супроводження на маршруті, розрахунок часу в дорозі. 

Google Карти

Популярний застосунок серед водіїв. У програмі можна використовувати інформацію про міста, компанії, ресторани, лікарні та інші об'єкти, що розміщені у 220 країнах. Також водій може підключити GPS-навігацію у реальному часі, переглядати дані про затори на дорогах, дізнатися про рух громадського транспорту. А ще у програмі є такі  можливості: вибір найкращого маршруту, перегляд режиму роботи компаній, створення списків важливих місць та ін. Використовувати мапи можна без інтернет-з'єднання.

INRIX ParkMe

Гарний застосунок для паркування. Розробники внесли дані для паркування у 500 містах по всьому світу. Зокрема, це Лос-Анджелес, Монреаль, Лондон, Париж, Мадрид, Рим, Мюнхен, Франкфурт, Прага, Відень. На мапах водій може бачити адреси паркувань та гаражів, перевіряти тарифи, встановлювати таймер стоянки, шукати вільні місця на стоянках тощо. 

Мій поліс

У застосунку користувач може придбати страховий поліс від провідних страхових компаній. Також тут можна зберігати автоцивілку та дізнатися про термін її дії. А у разі незначної ДТП застосунок допоможе швидко оформити європротокол. Для цього не потрібно викликати поліцію, достатньо скористатися покроковими підказками у програмі. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

WhatsApp дозволить використовувати сторонні месенджери у своєму застосунку

Богдан Камінський 11 вересня 2023 16:16

Google Street View «спіймав» велосипедиста з тілом, загорнутим в брезент

Богдан Камінський 6 вересня 2023 17:58

Український стартап Headway запустив культурний проєкт про Україну

Богдан Камінський 6 вересня 2023 16:37

VRNET.io створив для ЗСУ застосунок «Бестіарій» — довідник з ворожої техніки

Богдан Камінський 5 вересня 2023 15:05

Де дивитися кіно легально: топ 8 стримінгових сервісів, що доступні в Україні

Ганна Гілова 30 серпня 2023 13:57