Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Від початку війни російські окупанти пошкодили або захопили 4 тис. базових станцій операторів зв'язку

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
27 вересня 2022 2 хвилин читання

У Держспецзв'язку оприлюднили втрати галузі зв'язку від російської агресії. Про це повідомив очільник відомства Юрій Щиголь під час конференції Міжнародного союзу електрозв'язку.

У Бухаресті розпочалася Повноважна конференція Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ) — вищий керівний орган МСЕ, який збирається кожні чотири роки для обговорення ключових питань подальшої діяльності організації та обирає керівний склад МСЕ та його органів.

Юрій Щиголь
Юрій Щиголь
голова Держспецзв'язку України

російська федерація перетворила на зброю навіть зв'язок, який мусить працювати в інтересах добробуту та розвитку України

За час війни російські окупанти пошкодили або захопили 4 тис. базових станцій операторів зв'язку, десятки тисяч кілометрів волоконно-оптичних ліній зв'язку, знищили 18 антенно-мачтових споруд, які забезпечують трансляцію теле- та радіосигналу в Україні.

Під час війни російські окупанти порушили довгий перелік норм Статуту МСЕ та Регламенту радіозв'язку. росія краде українські частоти та використовує їх для трансляції своєї пропаганди, використовує відібране в українських компаній обладнання для надання інтернет-послуг російських провайдерів теле- та радіосигналу, застосовуючи при цьому український радіочастотний ресурс. рф вже зараз використовує частину свого номерного ресурсу для мереж на півдні та сході України.

Ці опрацьовані в окупованих після початку агресії 2014 року східних регіонах України схеми так і не дістали гідної міжнародної відповіді. Такі дії унеможливлюють здійснення Україною свого суверенного права забезпечувати надання електронних комунікаційних послуг громадянам на своїй території. Ці дії підривають основу глобальної безпеки та стабільності не лише в Україні. Це загроза для світу.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Херсоні вже запрацювали 32 зі 150 станцій мобільного зв'язку «Київстар»

Руслан Сорока 2 грудня 2022 15:56

Що відбуватиметься із фінансовою допомогою Україні — головне з дискусії ЦЕС

Олександр Тартачний 1 грудня 2022 17:26

У Києві планують забезпечити Starlink державні адміністрації та лікарні

Руслан Сорока 1 грудня 2022 17:21

В Україні реформують сферу кібербезпеки та впроваджують шість нових стандартів

Руслан Сорока 30 листопада 2022 15:37

MacPaw організував всесвітню кампанію #DiakuYOU

Катерина Колонович 30 листопада 2022 15:13