Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ютубер родом з України навмисне розбив автомобіль для перевірки детектора ДТП в iPhone 14

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
24 вересня 2022 2 хвилин читання

Блогер Тарас Максимук, який живе у США, вирішив перевірити, як працює функція Crash Detection, що з'явилася в лінійці iPhone 14. Для цього він двічі влаштовував аварії з власним автомобілем.

Ютуб-блогер TechRax (за цим ніком українець Тарас Максимук, який, зважаючи на дані у його твіттері, мешкає у Сакраменто) влаштував незвичайний експеримент для перевірки функції Crash Detection (виявлення ДТП), яка з'явилася у нових iPhone 14 та Apple Watch Series 8.

Щоб перевірити можливості Crash Detection, блогер вирішив розбити свій автомобіль об перешкоду, створену з основ старих автомобілів.

Спочатку блогер встановив одну основу автомобіля у полі, а свою машину забезпечив пристроєм дистанційного керування. Однак йому так і не вдалося влаштувати серйозне зіткнення: машина щоразу проїжджала повз перешкоду. Тоді він вирішив скласти перешкоду одразу з кількох автомобілів.

TechRax зробив дві спроби спочатку на низькій, а потім на вищій швидкості. iPhone 14 при цьому був примотаний до задньої частини підголівника сидіння водія. У першій спробі пристрій розпізнав зіткнення, але із затримкою приблизно 10 секунд, після чого запустив зворотний відлік до виклику екстрених служб.

Другий удар був сильнішим. В автомобілі розкрилися подушки безпеки, проте зупинився він у незручному положенні, тож заміряти час реакції iPhone 14 не вдалося. Проте смартфон і цього разу зафіксував аварію та почав відлік часу до дзвінка, який блогер вчасно скасував.

Функція Crash Detection працює завдяки вбудованому акселерометру разом із переналаштованим GPS. Вона реагує на збіг певних показників та сповіщає екстрені служби про аварію. У компанії Apple стверджують, що технологія відпрацьована завдяки більш як мільйону годин реального водіння, а випробовували її на реальних краштестах.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Китайський виробник iPhone пропонує працівникам бонуси у розмірі $1800

Катерина Колонович 28 листопада 2022 08:35

Амністія заблокованих акаунтів у Twitter, реєстрація шлюбу в «Дії» та код, який пише сам себе. Ранкова SPEKA

Вадим Добровольський 26 листопада 2022 10:13

Через заворушення на китайському заводі постачання iPhone впаде на 30%

Катерина Колонович 25 листопада 2022 12:56

Китайський виробник iPhone пропонує протестувальникам $1400 за звільнення

Катерина Колонович 24 листопада 2022 13:14

Працівники найбільшої у світі фабрики iPhone у Китаї влаштували протести

Катерина Колонович 23 листопада 2022 11:48