Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Телемагазин, інтерактив, метавсесвіт і NFT: які оновлення чекають на користувачів YouTube у 2022 році

Наталія Миронова
Наталія Миронова
11 лютого 2022 2 хвилин читання

Команда відеосервісу YouTube розповіла у власному блозі про оновлення, які платформа впровадить протягом 2022 року. SPEKA занотувала найцікавіше.

Оновлення Shorts. YouTube планує і надалі розвивати Shorts — сервіс коротких вертикальних відеороликів. Він з'явився у березні 2021 року у відповідь на успіх TikTok. 

У 2022 році YouTube запропонує нові можливості для редагування відео в Shorts. Також під роликами з'являться коментарі, а автори зможуть відповідати на них за допомогою відео. 

Сервіс покупок. У 2022 році на YouTube з'явиться функція телемагазину – користувачі зможуть замовляти товари із звичайних відео, а також Shorts и прямих ефірів. 

Спільні прямі трансляції. YouTube надасть користувачам можливість проводити спільні прямі трансляції. Такий функціонал є на деяких інших відеоплатформах, тож YouTube вирішив не відставати.

Інтерактив. Команда відеосервісу хоче, щоб глядачі могли взаємодіяти з відео, яке вони дивляться з YouTube на телевізорі. Втім, жодних деталей компанія не озвучила, окрім того, що користувачі зможуть коментувати відео.

Метавсесвіт. В YouTube високо оцінюють потенціал метавсесвіту – цей тренд зробить перегляд відео більш захоплюючим. В першу чергу, він зачепить ігри на платформі. Компанія працюватиме над тим, аби зробити їх більш «живими» і додати більше можливостей для взаємодії.

NFT. В YouTube вважають, що блокчейн і NFT дозволять авторам побудувати більш міцні стосунки зі своїми шанувальниками. Вони зможуть співпрацювати в межах нових проєктів і заробляти гроші у новий спосіб. 

Коментарі
Інші матеріали

YouTube видалив 70 000 відео і 9000 каналів. Більшість із них поширювали кремлівську пропаганду

Роман Судольський 23 травня 2022 09:44

Що незаконне в офлайні, незаконне і онлайн. ЄС змусить Big Tech боротися з пропагандою та маніпуляціями

Дарина Куденко 25 квітня 2022 16:37

росія продовжує штрафувати західні інтернет-компанії за правду

Дарина Куденко 21 квітня 2022 13:03

Meta ненадовго заблокувала хештеги, пов'язані з убивствами у Бучі. Розповідаємо деталі

Наталія Миронова 5 квітня 2022 20:22

Російське міністерство вимагає від місцевих вишів перенести свої відео з YouTube на російські платформи

Наталія Миронова 2 квітня 2022 16:20