Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Телемагазин, інтерактив, метавсесвіт і NFT: які оновлення чекають на користувачів YouTube у 2022 році

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
11 лютого 2022 2 хвилин читання

Команда відеосервісу YouTube розповіла у власному блозі про оновлення, які платформа впровадить протягом 2022 року. SPEKA занотувала найцікавіше.

Оновлення Shorts. YouTube планує і надалі розвивати Shorts — сервіс коротких вертикальних відеороликів. Він з'явився у березні 2021 року у відповідь на успіх TikTok. 

У 2022 році YouTube запропонує нові можливості для редагування відео в Shorts. Також під роликами з'являться коментарі, а автори зможуть відповідати на них за допомогою відео. 

Сервіс покупок. У 2022 році на YouTube з'явиться функція телемагазину – користувачі зможуть замовляти товари із звичайних відео, а також Shorts и прямих ефірів. 

Спільні прямі трансляції. YouTube надасть користувачам можливість проводити спільні прямі трансляції. Такий функціонал є на деяких інших відеоплатформах, тож YouTube вирішив не відставати.

Інтерактив. Команда відеосервісу хоче, щоб глядачі могли взаємодіяти з відео, яке вони дивляться з YouTube на телевізорі. Втім, жодних деталей компанія не озвучила, окрім того, що користувачі зможуть коментувати відео.

Метавсесвіт. В YouTube високо оцінюють потенціал метавсесвіту – цей тренд зробить перегляд відео більш захоплюючим. В першу чергу, він зачепить ігри на платформі. Компанія працюватиме над тим, аби зробити їх більш «живими» і додати більше можливостей для взаємодії.

NFT. В YouTube вважають, що блокчейн і NFT дозволять авторам побудувати більш міцні стосунки зі своїми шанувальниками. Вони зможуть співпрацювати в межах нових проєктів і заробляти гроші у новий спосіб. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Краще астрономічне фото, фонд для українських стартапів та нові функції у YouTube. Ранкова SPEKA

Олександр Тартачний 17 вересня 2022 11:15

YouTube дозволив відповідати на коментарі за допомогою Short

Ірина Маринюк 16 вересня 2022 17:26

Без реклами і лише для навчання: YouTube запустив окремий програвач

Ольга Кротовська 9 вересня 2022 17:58

«Зі мною такого не станеться» — чому ми не можемо об'єктивно оцінювати ризики і як державі правильно попереджати про страшне

Kateryna Venzhyk 3 вересня 2022 16:03

Соціальну мережу Дональда Трампа викинули з Google Play

Євген Муджирі 31 серпня 2022 09:19