Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

YouTube заблокував канал Pornhub через порушення правил

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
18 грудня 2022 2 хвилин читання

YouTube видалив канал Pornhub через численні порушення правил спільноти. Річ у зовнішніх посиланнях — платформа забороняє залишати лінки на порнографічні сайти.  

YouTube-канал Pornhub, який мав майже 900 тис. підписників до того, як його закрили, публікував «безпечний» контент. Компанія також застосовувала вікове обмеження (18+) до відеороликів, опублікованих на YouTube. 

Pornhub рішуче заперечує, що публікував або посилався на сайти з контентом для дорослих. Але все це однаково не допомогло — канал залишається заблокованим. 

«Після перевірки ми припинили роботу каналу Pornhub Official через численні порушення наших правил спільноти. Ми забезпечуємо дотримання нашої політики однаково для всіх, і канали, які неодноразово порушують або присвячені вмісту, що порушує правила, блокуються», — розповів The Verge речник YouTube Джек Мелон. 

Раніше Instagram назавжди забанив обліковий запис Pornhub, посилаючись на порушення правил щодо «оголеного тіла, вмісту для дорослих і сексуальних домагань». Як і YouTube, Instagram аналогічно стверджує, що Pornhub заохочував користувачів Instagram переходити за лінками для перегляду контенту для дорослих.

Pornhub відповів на заборону відкритим листом, в якому критикує Instagram за видалення свого 13+ облікового запису, тоді як інші автори продовжують публікувати контент із «оголеним тілом без наслідків».

Раніше SPEKA розповідала, що штучний інтелект Sudowrites «вчився» писати тексти за допомогою порнографічних фанфіків.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Нескінченний стрим Спанч Боба

Ганна Гілова 28 травня 2023 11:32

YouTube відмовляється від Stories

Ольга Горбенко 26 травня 2023 17:30

Google не видалятиме облікові записи YouTube з відео

Ганна Гілова 22 травня 2023 10:08

Netpeak перевірятиме hard skills в українських IT-компаніях, штат Монтана заборонив TikTok, Маск може отримати повістку в суд. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 19 травня 2023 07:09

YouTube запустить 30-секундну рекламу на ТБ, яку не можна пропустити

Ольга Горбенко 18 травня 2023 17:38