Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

YouTube розгортає новий вебінтерфейс — що зміниться

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
13 квітня 2024 3 хвилин читання

Відеосервіс Youtube від Google почав активно розгортати новий дизайн інтерфейсу десктоп-версії. Користувачі оцінюють зміни в UI здебільшого критично, повідомляє Android Police.

Перші чутки про нову версію з’явились наприкінці лютого, а цього тижня хвиля обурень від відеоблогерів та глядачів, які долучились до тестувань від компанії, сягнула піку.

Що зміниться у новому дизайні YouТube для десктопів

Youtube вирішив поміняти місцями майже всі елементи інтерфейсу.

  • Назва відео, опис і коментарі переміщуються на праву бічну панель. Традиційно вони розташовані під відео.
  • Рекомендації щодо відео відображаються прямо під відео, яке ви переглядаєте. Зараз рекомендації відображаються праворуч.

У новому вебінтерфейсі назва відео, інформація про авторів та коментарі зміщуються у невеликий стовпець, по правому краю відео, а рекомендовані відео та Shorts тепер мають помітне місце прямо під плеєром. Тож навіть функції, орієнтовані на доступність, як-от таймкоди, стенограма відео та описи, напхані у невеличкий прямокутник праворуч від відео. 

Перемикання у повноекранний режим також не рятує. Воно лише зміщує інформацію про відео та стовпець коментарів під програвачем, проте однаково вирівнюється праворуч від рекомендацій, які займають більшу частину екрана.

Користувачі X і Threads діляться скриншотами нового дизайну YouТube Користувачі X і Threads діляться скриншотами нового дизайну YouТube

З функціонального погляду це нове налаштування дає змогу користувачеві переглядати коментарі поруч із відео без потреби скролити екран вниз. Проте майже всі самі користувачі скаржаться, що новий дизайн відволікає від змісту відео і просто естетично неприємний. 

«Цей новий YouТube UI просто мерзотний», — цей короткий твіт дає уяву про загальні настрої тих, хто вже тестує нововведення.

Новий макет відеоплеєра YouTube викликає суперечки серед користувачів через вузький дизайн і зосередженість на залученні вмісту, а не на взаємодії зі спільнотою.

Команда YouTube змушена масово заспокоювати користувачів, що новий користувацький інтерфейс дійсно є лише експериментом для «тестування нових способів покращення функцій і досвіду». Якщо користувачі хочуть повернутися до старого інтерфейсу, можна поділитися своїми пропозиціями безпосередньо за допомоги інструменту «Надіслати відгук»: https://goo.gle/3vQ8zq9.

Зважаючи на переважну більшість негативних відгуків користувачів, YouTube, можливо, доведеться переглянути цей дизайн.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

YouTube cтворить аналог Shazam

Олеся Дерзська 27 травня 2024 20:43

Nissan використовує штучний інтелект для розробки Qashqai 2025

Вікторія Рудзінська 24 травня 2024 07:11

Як підготуватись до прямої трансляції: практичні поради та рекомендації

В'ячеслав Юренко 21 травня 2024 14:00

Google представляє штучний інтелект для інтерактивних вікторин на YouTube

Вікторія Рудзінська 15 травня 2024 07:04

Відеокліп знятий за допомого ШІ, випустив американський виконавець Washed Out

Владислав Паливода 3 травня 2024 18:52