Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

YouTube оновив дизайн: ще яскравіші кольори та зручніший пошук під час перемотування

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
25 жовтня 2022 3 хвилин читання

YouTube представив оновлений зовнішній вигляд: інші елементи дизайну та зручніші функції у відео, які завантажують на ресурс. Кольори стали яскравішими, пошук під час перемотування зручнішим, а кнопки змінили вигляд.

Після святкування 17-річчя початку цього року у YouTube вирішили зробити деякі зміни свого продукту, про це йдеться у блозі компанії.

Покращення кольору

Колір був для нас головною темою на етапі розроблення. Компанія хотіла додати яскравості програмам, але щоб при цьому вони залишалися звичними для глядачів, чи то  перегляд рекомендованих відео, чи то пошук нового вмісту.

Використовуючи динамічну вибірку кольорів на відео, колір тла програми адаптується відповідно до кольорів відео. Творців надихнуло світло, яке випромінюють екрани у затемненій кімнаті, і вони хотіли відтворити цей ефект, щоб глядачі були залучені безпосередньо у контент, а відео ще більше фокусувалося на нашій сторінці перегляду. Ця функція буде доступна в інтернеті та на мобільних пристроях у темній темі.

Темну тему також оновили: щоб вона стала ще темнішою, а кольори на вашому екрані яскравішими. Це буде доступно для ПК, мобільних пристроїв і Smart TV.

Списки відтворення відео матимуть однаковий колір та відображатимуть більше деталей про кожен список відтворення, щоб глядачі могли легко перейти до нього.

Спрощене перемотування відео

Новий дизайн YouTube робить перемотування вперед або назад до потрібної частини відео легшим. Точний пошук заснований на нещодавніх поліпшеннях YouTube у відеонавігації, що допомагають користувачам швидко знаходити епізоди, які їх цікавлять. 

Розробники також додали можливість довгого натискання в будь-якому місці програвача для пошуку та натискання двома пальцями для пропуску розділів. Окремо створено графік, який показує моменти, що часто повторюються у відео.

Кнопки

Посилання на YouTube в описах відео зміниться на кнопки, а такі часті дії, як «Подобається», «Поділитися» та «Завантажити», тепер відформатовано, щоб мінімізувати відволікання.

Кнопка «Підписатися» також покращилася: нова форма та високий контраст роблять її справді помітною, і хоча вона більше не червона, її легше знайти як на сторінках перегляду, так і на сторінках каналів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Маркетплейси знов популярні серед українців: топ найпопулярніших сайтів у жовтні 2022

Руслан Сорока 28 листопада 2022 18:55

Як допомогти постраждалим від війни людям здобути креативну професію: кейс платформи CASES

CASES Team 15 листопада 2022 12:30

Canva буде перетворювати текст на зображення

Катерина Колонович 14 листопада 2022 14:02

YouTube Premium і Music подолали позначку у 80 млн користувачів

Руслан Сорока 10 листопада 2022 21:10

Людина зі служби підтримки: хто вона

Дар'я Лещенко 3 листопада 2022 16:00