Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

YouTube буде сертифікувати канали про здоров'я

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
27 жовтня 2022 3 хвилин читання

YouTube оголосив, що буде сертифікувати канали ліцензованих медичних працівників, як-от лікарів, медсестер або терапевтів, які створюють контент, пов'язаний зі здоров'ям.

Минулого року компанія запровадила ярлик із зазначенням, що інформація на каналі надана сертифікованим медичним працівником. Крім того, відео з цих схвалених каналів показувалося у новій каруселі під назвою «З джерел здоров'я», яка з'являється над результатами пошуку.

Хоча на момент запуску ці функції були доступні для вибраних закладів, таких як навчальні заклади, відділи охорони здоров'я, лікарні та державні установи, зараз компанія розширює програму та запрошує творців охорони здоров'я з США подати заявку на участь у цій програмі .

YouTube дотримується вказівок, зокрема, ВОЗ, щоб побудувати структуру навколо надійних джерел для вмісту, пов'язаного зі здоров'ям, на платформі. Усі установи та творці, пов'язані зі здоров'ям, повинні дотримуватися цих правил під час створення відео на YouTube.

Які канали про здоров'я сертифікуватиме YouTube 

Платформа  встановила низку вимог до творців, які подають заявку на цю сертифікацію: у них насамперед має бути вміст для здоров'я на каналі; вони повинні мати понад 2000 годин перегляду публічних відео за останні 12 місяців; і вони повинні засвідчити, що вони є ліцензованим лікарем, медсестрою або спеціалістом із психічного здоров'я.

YouTube перевірить канал на відповідність своїм інструкціям, а також зв'яжеться з органами влади, щоб переконатися, що заявники мають дійсну медичну ліцензію. Щойно канали будуть схвалені, вони отримають спеціальний ярлик із зазначенням, що вони є ресурсом «ліцензованого медичного працівника», а їхні відеоролики також з'являтимуться на полицях із вмістом про здоров'я над пов'язаними результатами пошуку.

Застереження полягає в тому, що якщо автор створює відео, яке не має прямого відношення до охорони здоров'я, канал все одно зберігає мітку, і відео також може відображатися на полиці вмісту для здоров'я, якщо автор використовує ключові слова, пов'язані із захворюванням.

Компанія також щорічно переглядає ці канали, щоб переконатися, що вони дотримуються правил YouTube щодо вмісту, пов'язаного зі здоров'ям, і за необхідності видаляє їх із програми.

Окрім США, YouTube також відкриває процес подачі заявок для закладів охорони здоров'я та окремих осіб у Німеччині. Користувачі в цьому регіоні почнуть бачити ярлики сертифікації охорони здоров'я та карусель медичного вмісту на початку наступного року, коли буде схвалено перший набір каналів.

Нагадаємо, днями YouTube оновив дизайн.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Маркетплейси знов популярні серед українців: топ найпопулярніших сайтів у жовтні 2022

Руслан Сорока 28 листопада 2022 18:55

Секрети work-life balance: робота, м'ясо, спорт та аніме. CMO Howly Святослав Степаненко

Христина Коновалова 19 листопада 2022 11:02

YouTube Premium і Music подолали позначку у 80 млн користувачів

Руслан Сорока 10 листопада 2022 21:10

Як айтівцю уникнути вигорання. CEO & Founder Uwell Олексій Яснопольський

Христина Коновалова 5 листопада 2022 13:05

Новітні військові розробки України, погрози росії збивати супутники США та збій в Instagram. Ранкова SPEKA

Вадим Добровольський 28 жовтня 2022 11:00