Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Їжа в режимі AR, чатбот для боротьби зі злочинцями, незвичайний 3D-друк. Українці запітчили свої стартапи інвесторам на івенті 1991 Accelerator

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
28 вересня 2022 4 хвилин читання

28 вересня 1991 Accelerator влаштував своїм підопічним стартапам перший пітч-дек для інвесторів. Кожен з 13 проєктів, що потрапили до 1991 Reload, мав за три хвилини переконати інвесторів, що їхній стартап інноваційний, має ЦА та може масштабуватися. 

SPEKA послухала пітчі й розповідає найголовніше про проєкти, які взяли участь у батлі. 

Що таке 1991 Reload

1991 Accelerator запустив програму підтримки стартапів 1991 Reload у травні. У межах програми 30 менторів провели для стартаперів 295 годин вебінарів та 120 індивідуальних консультацій. З 15 команд до фіналу дійшли 13. 

28 вересня фіналісти презентували свої стартапи перед інвесторами на віртуальній платформі Party.Space. 

Варіанти для бізнесу на 1991 Accelerator

  • Allzap. Команда розробила SaaS-платформу, яка допомагає автобізнесу перейти на e-commerce і продавати запчастини просто на сайтах. Проєкт використовує хмарне IT-рішення та власну CMS.

Підписуйтеся на наші соцмережі

  • Fentry — маркетплейс для бʼюті-індустрії. Зараз команда розробляє прототип та працює над застосунком.
  • Monolytics — автоматизована маркетингова платформа, яка використовує штучний інтелект для роботи з воронкою продажу. Monolytics відстежує поведінку клієнта та надає детальну аналітику.
  • Sneat — SaaS-рішення для ресторанів, де можна створювати персоналізовані електронні меню, приймати замовлення онлайн, перекладати інформацію та подивитися на страви в режимі AR.
  • Craft Shop розробив технологію 3D-друку з пластику та вторсировини. Спеціалізовані принтери дають змогу використовувати та поєднувати під час друку складні матеріали: пластик, метали, гумоподібні пластики, карбонові волокна. 

Рішення для здоров'я на 1991 Accelerator

  • Medical Intelligence Assistant (MIA) — програмне забезпечення, яке можна інтегрувати у медичні екосистеми. MIA дозволить пацієнту поспілкуватися з лікарем, зібрати анамнез та внести дані до медичної карти. Також МІА надає лікарю варіанти діагнозу, а пацієнту може пояснити рецепт, наданий лікарем. 
  • TEMB — цифрова система швидкого доступу до медичних даних. TEMB доступна у форматі вебзастосунку та браслету з QR-кодом. Лікареві достатньо відсканувати код на браслеті, щоб побачити ключові дані про пацієнта. 

Для навчання та розвитку: E-Teens та «Інтерактивні історії»

  • E-Teens — цифрова академія для підлітків із помічником на базі штучного інтелекту. 
  • «Інтерактивні історії» — застосунок для розвитку дітей, де поєднуються казки та ігри.

Ідеї для правопорядку та ЖКГ

  • Timbi — платформа для звʼязку з комунальними службами. Користувач може обрати постачальника, завантажити документи та пройти верифікацію через «Дія.Підпис». Проєкт перебуває на етапі розроблення. 
  • «Зая» — чатбот для боротьби зі злочинцями. Він може сформувати заяву про злочин у PDF-форматі та додати е-підпис заявника. Сервіс створений за підтримки Національної поліції та МВС України. 

Застосунки для сім'ї та доброчинності

  • Мета інтерактивної платформи Handstree — поєднати соціально важливі проєкти та філантропів. Handstree допоможе знаходити однодумців та обирати перевірені ініціативи для донатів. 
  • HisStory — інтерактивне родове дерево з можливістю збереження та організації фотографій. На платформі людина зможе колекціонувати особисті або сімейні спогади за допомогою фото та нотаток. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Застосунок для відеопродажів Whatnot залучив $265 млн

Кіра Іванова 8 січня 2025 16:01

OpenAI стане комерційною компанією для залучення інвестицій

Вікторія Рудзінська 27 грудня 2024 20:42

xAI оголошує про новий раунд фінансування на $6 млрд

Вікторія Рудзінська 24 грудня 2024 09:49

Закрили раунд: які інвестиції отримали українські стартапи у 2024 році

Олександр Тартачний 24 грудня 2024 09:42

Український стартап Frontline залучив інвестиції від Angel One

Павло Бартос 23 грудня 2024 18:15