Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Європа готується до відключень мобільного зв'язку

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
29 вересня 2022 3 хвилин читання

В ЄС не виключають, що невдовзі можуть зіткнутися з необхідністю тимчасових відключень мобільного зв'язку. Стабільність роботи телекомунікаційних операторів Європі знаходиться під загрозою через припинення постачання газу з росії.

Як повідомляє Reuters, європейські телекомунікаційні компанії змушені шукати резервні шляхи, аби не допустити відключень зв'язку через припинення постачання російського газу.

Представники телекомунікаційної галузі кажуть, що побоюються, що зима піддасть європейській телекомунікаційній інфраструктурі суворі випробування. Рішення росії припинити постачання газу ключовим маршрутом постачання в Європу збільшило ймовірність дефіциту електроенергії. У Франції ситуація погіршується через зупинку кількох атомних електростанцій на ремонт.

Наразі в багатьох європейських країнах недостатньо резервних систем, щоб впоратися з поширеними відключеннями електроенергії, заявили чотири керівники телекомунікаційних компаній,

Країни Європейського Союзу, включаючи Францію, Швецію та Німеччину, намагаються забезпечити продовження зв'язку, навіть якщо відключення електроенергії призведе до виснаження резервних батарей, встановлених на тисячах стільникових антен, розкиданих по їхній території. У Європі є майже півмільйона телекомунікаційних веж, і більшість із них мають резервні батареї, яких вистачає приблизно на 30 хвилин для роботи мобільних антен

Які шляхи розв'язання проблеми бачать в різних країнах ЄС

  • Франція. План, запропонований дистриб'ютором електроенергії Enedis, передбачає потенційні відключення електроенергії до двох годин у найгіршому випадку.
  • Швеція. Шведський телекомунікаційний регулятор PTS працює з операторами зв'язку та іншими урядовими установами, щоб знайти рішення. PTS фінансує закупівлю мобільних заправних станцій і мобільних базових станцій, які підключаються до мобільних телефонів, щоб впоратися з тривалими відключеннями електроенергії, сказав представник PTS.
  • Італія. Італійські телекомунікаційні компанії вважають, що мобільні мережі не можуть бути відключені від живлення за жодних обставин, адже серед іншого це питання не тільки зв'язку, а й безпеки у широкому сенсі. Компанії обговорюватимуть це з новим урядом Італії.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Європейський телеком закликає не допустити відключень мобільного зв'язку

Руслан Сорока 14 годин тому

5 грудня Київ має повернутися до стабілізаційних відключень, дефіцит в енергосистемі падає

Катерина Венжик 4 грудня 2022 20:06

У YASNO пояснили, чому на лівому березі Києва тривалі відключення світла

Катерина Колонович 3 грудня 2022 11:15

У Херсоні вже запрацювали 32 зі 150 станцій мобільного зв'язку «Київстар»

Руслан Сорока 2 грудня 2022 15:56

ЄС витратив 387 тис. євро на власний метавсесвіт, але ніхто не прийшов на його віртуальну вечірку

Катерина Колонович 2 грудня 2022 11:46