Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Японська влада оголосила війну дискетам і технологіям 50-річної давнини

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
1 вересня 2022 2 хвилин читання

Новопризначений міністр цифрових технологій Японії Таро Коно оголосив війну застарілим технологіям, які досі використовують державні установи. За його словами, існує приблизно 1900 державних заяв і форм, які потребують компакт-дисків, дискет, мінідисків та іншого.

Обітниця Коно очистити уряд від технологій 50-річної давнини з'явилася на тлі модернізації механізмів подання громадянами Японії різноманітних заявок та інших форм. Як передає Gizmodo, у своєму «хрестовому поході» міністр цифрових технологій заручився підтримкою японського прем'єр-міністра Фуміо Кісіди.

Це не перший випадок, коли Коно накинувся на неефективність японської урядової бюрократії. Раніше він націлився на факсимільні апарати та традиційні різьблені марки ханко.

«Я хочу позбутися факсу, і я досі планую це зробити», — сказав Коно.

Насправді відмова від користування дискетами виглядає досить логічною навіть з практичних причин. Sony, один із провідних виробників дисків у минулому, офіційно припинила їх виробляти 11 років тому. Відтоді більшість організацій перейшли до більш просунутих альтернатив зберігання даних, таких як USB-флеш-накопичувачі та хмарні служби. Навіть Міністерство оборони США, яке має репутацію пізнього впровадження нових комп'ютерних технологій, нарешті відмовилося від дискет у 2019 році після 50 років використання.

Крім проблем із постачанням дискети стають дедалі непрактичними. Сучасні тексти та файли електронних таблиць значно більші, ніж файли 80-х років, коли дискети були у розквіті.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Дипломатія 48/7. Посол України в Японії про допомогу у війні, новий світовий порядок і перспективи українського ІТ в Токіо

Юлія Даниленко 9 серпня 2022 10:56

США закликають Японію скоротити криптовалютні операції на росії

Наталія Миронова 8 липня 2022 17:05

За онлайн-образи – за ґрати: В Японії посилили відповідальність за кібербулінг

Ольга Кротовська 8 липня 2022 10:16

Японія росії не подруга, однак місцеві компанії розлучатись з агресором не поспішають

Ольга Кротовська 26 червня 2022 10:29

Найбільший японський енергетичний холдинг Eneos відмовився від російської нафти

Тетяна Новак 13 травня 2022 15:50