Дослідницька група з Університету Тохоку, що в Японії, розробила прототип металевої кальцієвої акумуляторної батареї, здатної витримувати 500 циклів багаторазового заряджання-розряджання, що є стандартом для практичного використання.
Команда дослідників з Японії заявила, що використані продезинфіковані підгузки можна використовувати у будівництві. Вони припустили, що так вдасться вирішити дві проблеми сучасних міст — надлишок нерозкладаного сміття та дефіцит будівельних матеріалів.
Перший у світі повітряний ховербайк XTurismo надійшов у продаж.
Вчора, 25 квітня, перший в історії японський посадковий апарат Hakuto-R зазнав невдачі під час спроби сісти на Місяць. Розробники апарата Ispace вважають, що він розбився.
Японія використовує ChatGPT від OpenAI, щоб зробити часто непрозорі та складні урядові норми легшими для розуміння.
Японія планує наростити інвестиції в розробку чіпів наступного року до $7 млрд, тобто на 82% – це найвищий в світі результат. Такі дані 4 квітня наводить Bloomberg за аналітикою SEMI, глобальної асоціації виробників обладнання для мікросхем.
Японія офіційно обмежить доступ Китаю до передового обладнання для виробництва мікросхем. Від липня 2023 року посилиться контроль за експортом 23 типів обладнання для виробництва напівпровідників.
Японія розширює санкції проти росії, забороняючи експорт дронів, сталі та алюмінію.
Щороку Сполучені Штати імпортують сотні мільйонів літій-іонних акумуляторів, причому обсяг постійно зростає. SPEKA обрала головне зі статті Statista про імпорт акумуляторів у США.
Що сталося. 11 березня 2011 року о 14:46 за місцевим часом у Японії стався Великий токохуський землетрус з магнітудою 9.0-9.1. Він потрапив до пʼятірки найпотужніших землетрусів в історії.
Другий запуск японської ракети H3 провалився під час випробувального польоту.
Японія надішле саперам з ДСНС високотехнологічне обладнання для робіт з гуманітарного розмінування.
Виробнику iPhone загрожує втрата $98 млн через несплачені податки до бюджету Японії. Усе через безмитний продаж гаджетів туристам.
Hakuto-R може стати першим комерційним космічним кораблем, який приземлиться на Місяць. Токійська компанія Ispace планує побудувати людське поселення на супутнику Землі до 2040 року.
Космічна агенція оголосить догану астронавту Сатоші Фурукаві, який очолював дослідницьку групу. Проте він однаково збирається на Міжнародну космічну станцію наступного року.