Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Яких спеціалістів наймають в AI — VP Team на iForum 2023

Юлія Мирська
Юлія Мирська
10 серпня 2023 2 хвилин читання

У 2022 році до рекрутингової компанії VP Team звернулися 41% компаній-клієнтів, що розробляють продукти з використанням штучного інтелекту, серед яких DataMilk, DressX, Loxo та інші. Проте вже у 2023 році ця цифра зменшилася до 30%, розповіла Юлія Демченко, технична рекрутерка компанії, на iForum 2023. 

За період 2022-2023 років 19% найманих спеціалістів були інженерами з різних рівнів спеціалізації в галузі машинного навчання, штучного інтелекту та аналізу даних.

Вимоги до потенційних працівників, які бажають приєднатися до команди, досить високі, особливу перевагу надають кандидатам, які мають власні проєкти з відкритим кодом, досвід роботи у відомих технологічних компаніях, як-от Facebook, Amazon, Apple, Netflix та Google, а також брали участь у великих проєктах з великим навантаженням.

Крім того, міжнародні компанії не хочуть наймати українців, які перебувають в Україні, через бізнес-ризики, тоді як українські компанії не хочуть наймати на роботу українців, що перебувають за кордоном. 

Також компанії шукають спеціалістів, які можуть поєднувати різні обов’язки, наприклад, розроблення та тестування продуктів. Компанії, які розробляють продукти, частіше наймають фахівців самостійно, зосереджуючись на внутрішньому рекрутменті.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Лазерні чипси, профайли на покупців та логістика — де та як використовують штучний інтелект у торгівлі

Олександр Тартачний 1 годину тому

Ілон Маск проводить опитування, чи варто інвестувати $5 млрд у стартап із ШІ

Владислав Паливода 2 години тому

Як налаштувати ChatGPT-4o під власні потреби

Владислав Паливода 6 годин тому

Poe представила Previews, щоб конкурувати з Artifacts від Claude AI.

Микита Терещенко 23 липня 2024 11:25

Фестиваль ШІ-кіно відбувся у межах Одеського кінофестивалю: хто переміг

Владислав Паливода 22 липня 2024 12:40