Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Яких спеціалістів наймають в AI — VP Team на iForum 2023

Юлія Мирська
Юлія Мирська
10 серпня 2023 2 хвилин читання

У 2022 році до рекрутингової компанії VP Team звернулися 41% компаній-клієнтів, що розробляють продукти з використанням штучного інтелекту, серед яких DataMilk, DressX, Loxo та інші. Проте вже у 2023 році ця цифра зменшилася до 30%, розповіла Юлія Демченко, технична рекрутерка компанії, на iForum 2023. 

За період 2022-2023 років 19% найманих спеціалістів були інженерами з різних рівнів спеціалізації в галузі машинного навчання, штучного інтелекту та аналізу даних.

Вимоги до потенційних працівників, які бажають приєднатися до команди, досить високі, особливу перевагу надають кандидатам, які мають власні проєкти з відкритим кодом, досвід роботи у відомих технологічних компаніях, як-от Facebook, Amazon, Apple, Netflix та Google, а також брали участь у великих проєктах з великим навантаженням.

Крім того, міжнародні компанії не хочуть наймати українців, які перебувають в Україні, через бізнес-ризики, тоді як українські компанії не хочуть наймати на роботу українців, що перебувають за кордоном. 

Також компанії шукають спеціалістів, які можуть поєднувати різні обов’язки, наприклад, розроблення та тестування продуктів. Компанії, які розробляють продукти, частіше наймають фахівців самостійно, зосереджуючись на внутрішньому рекрутменті.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ, морські дрони та роботи: Михайло Федоров назвав вісім перспективних технологій, які допоможуть виграти війну

Богдан Камінський 7 годин тому

Spotify оголосила про відкриття доступу до транскрипції подкастів

Артем Житкевич 20 годин тому

Як змінився диджитал-ринок України та світу за 2023 рік — опитування Netpeak Group

Артем Житкевич 23 години тому

ШІ став першою в історії сферою, що прагне до регулювання — експертка Gartner

Богдан Камінський 29 вересня 2023 18:41

Проблема «галюцинацій» ШІ актуальна, але людина може їх контролювати — експерт

Богдан Камінський 29 вересня 2023 18:00