Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Які IT-послуги потрібні міжнародним компаніям — досвід GlobalLogic

Орхан Гасімов
Орхан Гасімов Директор з інжинірингу GlobalLogic
1 вересня 2023 6 хвилин читання

Чи не основним трендом розвитку бізнесу є диджитал-трансформація. Залежно від індустрії цей процес може відрізнятися, але переваги є незмінними для всіх: швидший вихід на ринок, зменшення витрат завдяки автоматизації процесів, економія коштів шляхом відмови від дорогого обладнання для зберігання даних тощо. До того ж така трансформація дозволяє легко масштабувати бізнес, обробляти та аналізувати великі обсяги даних, зокрема, для прогнозів ситуації на ринку.

Тож далі поговорімо про найбільш затребувані на світовому ринку IT-послуги з України, заглибимось у суть кожної з них та розглянемо кейси з практики українських фахівців з GlobalLogic у цих напрямах. 

Провідні IT-послуги українського експорту

Ми проаналізували поточні проєкти та виділили напрямки, що особливо привертають увагу клієнтів з усього світу. Хмарні сервіси, мобільні розробки, аналітика даних та інтернет речей (ІоТ) — технології, які найчастіше потрібні міжнародним компаніям.

Хмарні технології здатні кардинально змінити спосіб ведення бізнесу, забезпечуючи його ефективність та масштабованість. Наприклад, міграція корпоративних застосунків у хмару сьогодні стає стратегічним кроком для підприємств. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Вони дозволяють знизити витрати на придбання та обслуговування власних серверів, а також швидко масштабувати ресурси під зростаючі потреби компанії. До того ж завдяки резервному копіюванню та захисту інформації від несанкціонованого доступу хмарні технології покращують безпеку даних.

Великі дані та аналітика даних дозволяє компаніям отримати корисні інсайти. Коли компанія працює з великими обсягами даних з різних джерел, ця технологія є незамінною, зокрема, для ухвалення стратегічних рішень. Висновки, сформовані в результаті аналізу, можуть містити цінну інформацію про ринок, споживачів, конкурентів та тренди, виявляти приховані залежності та закономірності, прогнозувати майбутні тенденції, розробляти персоналізовані маркетингові стратегії та продукти, що відповідають потребам клієнтів.

У нашій практиці технологія Big Data разом зі штучним інтелектом допомогла захистити провідний банк Великої Британії від шахрайства з платежами. Маючи понад 14 млн активних клієнтів, банк потребував контролю незвичної поведінки. Наші спеціалісти застосували Splunk’s Machine Learning Toolkit для індексації та аналізу великих обсягів даних, що надходять з різних джерел, зокрема систем аутентифікації, платіжних систем, систем оброблення транзакцій, білінгових систем, баз даних тощо. 

Використання штучного інтелекту та аналітики даних дозволило банку реагувати на спроби шахрайства в реальному часі. Впровадження технології допомогло надійно виявляти аномальну поведінку та підозрілі дії, забезпечивши банку повний огляд даних та гнучкий контроль над ними, що привело до зменшення певних видів шахрайства на 50%.

Яскравим прикладом впливу мобільних розробок на успішність бізнесу є створений GlobalLogic застосунок для одного з найбільших мережевих маркетів США. Після розроблення та релізу ми переконалися в його величезному впливі на компанію, оскільки прибуток збільшився на вражальні 800%. Мобільний застосунок пропонував користувачам більш зручний та персоналізований шопінг, покращуючи клієнтський досвід, що привело до збільшення продажів. Цей успішний проєкт є доказом того, що мобільні розробки можуть суттєво підвищити ефективність та прибутковість бізнесу.

Інтернет речей (IoT) — це мережа фізичних пристроїв, під'єднаних до інтернету, які можуть збирати та обмінюватися даними. IoT має потенціал революціонізувати безліч галузей, зокрема виробництво, логістику, охорону здоров'я та фінанси. Тож не дивно, що розробки в цьому напрямі користуються популярністю в усьому світі. 

Талант та компетентність: як та чому українські IT-послуги привертають увагу іноземних компаній

Україна вже не перший рік відома своїми відповідальними та досвідченими спеціалістами, це доводять дослідження.

В останньому звіті Future of IT 2023 за індексом конкурентоспроможності у порівнянні з минулим роком Україна піднялась на дві сходинки та посіла 12-те місце. Крім того, за даними Tech Market Report 2021, Україна посідає 4-те місце у світі за цифровою та технологічною експертизою та стає одним із лідерів серед країн Центральної та Східної Європи у галузі ІТ-аутсорсингу, а SkillValue Report поставив українських розробників на 5-те місце у світі.

Провівши багато років на різних проєктах у галузі, я чітко виокремив вигідні сторони українських айтівців, що приваблюють міжнародних клієнтів, це висока кваліфікація, творчий підхід до виконання завдань, надійність та вміння адаптуватися до технологічних трендів.

Вони роблять вагомий внесок у розвиток економічних зв'язків, створюючи інноваційні продукти та послуги, що сприяють успіху та конкурентоспроможності компаній по всьому світу. Завдяки продуктам та послугам наших спеціалістів, зокрема, розвиваються і нові економічні звʼязки. Компанії по всьому світу стають більш конкурентоспроможними та успішними завдяки українським рішенням, що рухає вперед усю галузь.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

PR Community від Kharkiv IT Cluster: «Омніканальність у retail: як завжди залишатися в полі зору клієнта?»

Olga Sukhorukova 12 хвилин тому

Подкаст «Закрив Раунд» готує вже 5-й сезон. Старт у жовтні

Анна Старкова 18 годин тому

МХП першою в Україні отримала міжнародний акредитований сертифікат про безперервність бізнесу

Віталій Новак 9 жовтня 2024 15:55

Європейська Бізнес Асоціація та Diia.City.Union запрошують на Ukraine Tech Conference

Ольга Топольська 9 жовтня 2024 12:57

Threads готує нову функцію "Loops" для спільнот

Вікторія Рудзінська 9 жовтня 2024 11:20