Як зробити кафе прибутковим
Для того, щоб зробити ваше кафе прибутковим, важливо підтримувати високу якість страв та слідкувати за рівнем сервісу, який ви забезпечуєте для клієнтів. Варто стежити за продуктами на складі, мінімізувати втрати та вчити кухарів раціонально використовувати всі інгредієнти. А якісна реклама та маркетинг допоможуть залучити нових клієнтів і втримати та зробити їх постійними.

Управління фінансами кафе
Один з найважливіших аспектів для залучення більшого прибутку у ваш заклад — це ефективне управління фінансами в кафе. Розглянемо декілька варіантів управління фінансами у закладах:
-
1
Ручний облік. Він передбачає записування всіх фінансових операцій вручну в окремому журналі або, наприклад, в електронній таблиці. Цей спосіб є доступним, але потребує багато часу та уваги для внесення всіх витрат та прибутків вручну.
-
2
Бухгалтерські програми. Він охоплює використання спеціалізованих програм для бухгалтерського обліку, які допомагають автоматизувати фінансові процеси.
-
3
Системи обліку. Системи обліку допомагають автоматизувати оплати, створювати фінансові звіти та приймати платежі. Крім цього, системи обліку будуть корисні й в роботі зі складом та програмами лояльності.
Складський облік в кафе
Грамотний складський облік дозволить уникнути недостач продуктів, підтримувати належну якість страв та зменшити витрати на закупівлі.
Система обліку буде корисним інструментом для ведення складу. Вона допоможе:
● відстежувати кількість продуктів на складі, їх рух та контролювати залишки,
● економити час власника закладу при проведенні інвентаризації,
● синхронізувати залишки із продажами та замовлення. При продажі страви на касі зі складу автоматично спишуться продукти, які входять до її складу.
Як система автоматизації допомагає збільшити прибуток

Cистема обліку для кафе від Poster допоможе в рази збільшити прибуток кафе. Система автоматизації містить ряд переваг, які будуть корисними власникам бізнесу, а саме:
-
1
Статистика продажів. Програма допоможе слідкувати за проданими товарами та перевіряти кожен чек.
-
2
Фінансовий звіт. Ведіть повний фінансовий облік у програмі. Працюйте з касовими змінами та транзакціями, створюйте грошові рахунки.
-
3
Складський облік. Автоматизована система допомагає точно визначити кількість товарів на складі, уникнути недостач та непотрібних запасів.
Корисним інструментом в програмі є також АВС-аналіз. Цей метод ділить страви на три групи: група А відповідає за страви, які користуються найбільшим попитом та приносять закладу до 80% виторгу, група В показує страви із 20% виторгу та група С відповідно приносить лише 5% виторгу.
За допомогою такого аналізу буде зручно корегувати ваше меню, залишаючи в ньому тільки ті страви, що приносять прибуток.