Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як зміниться Twitter, чи потрібна нам вітчизняна соцмережа та як створити колектив лідерів: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
14 травня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Від однієї школи до освітньої екосистеми. Як у Genesis масштабують освітні продукти

Українська ІТ-освіта не лише справно готує висококваліфіковані кадри для індустрії, а й сама розвивається разом із нею. Наприклад, запущена у 2016 році Genesis IT School вже розрослася до цілої освітньої екосистеми. Як це відбулося, розповідає Олексій Ніщук, Education Operations Director у Genesis.

Чи потрібна Україні власна соцмережа?

Спроб запустити українську соціальну мережу з 2014 року було багато, але всі вони провалилися. Аналітик Іван Верстюк розмірковує, чи взагалі потрібен Україні такий ресурс і яку користь він може принести.  

Як зміниться Twitter і що робити українським користувачам?

Ще один допис про соцмережі від Івана Верстюка. Він мізкує, які зміни чекають на Twitter через анонсовану Ілоном Маском чисткою соцмережі від неактивних акаунтів. 

Долаємо внутрішнього «совка»: як будувати спільне лідерство у компанії

Навіть підбір найкращих фахівців не гарантує компанії успішного виконання бізнес-завдань, якщо у колективі пануватимуть конфлікти та розбрат. Ярослав Лазор, CEO Railsware, дає поради, як створити колектив лідерів, що працюватиме на благо підприємства.  

Як і навіщо писати кейси

Кейси — це потужний інструмент у маркетингу, яким компанія демонструє свої послуги й досвід. Про те, як правильно ним користуватися, які кейси бувають та як їх краще писати, розповідає контент-маркетолог Поліна Кедіс.

Як вести справи так, щоб платити найнижчі в Україні податки

Сплачувати якомога менше податків — це природне бажання будь-якої людини та компанії. Олександра Томашевська, податкова консультантка Київського центру підтримки і розвитку бізнесу, розповідає, як працювати через «Дія.Сіті» і  завдяки цьому сплачувати менше податків.

Контрольований хаос: 18 порад для менеджменту PR-проєктів

Комунікації — це часто емоційно виснажлива та стресова робота, надто якщо у PR-менеджера небагато досвіду організації комплексних проєктів. Вікторія Чернова, Chief Growth Officer у Newsfront Communications, дає поради, які допоможуть піарникам спланувати роботу, врахувати дрібні деталі менеджменту комунікаційних проєктів та зробити висновки на майбутнє.  

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Що повинні знати маркетологи про український YouTube

AIR Brands 4 години тому

Як ми створювали першу афіліатку в українській бʼюті-сфері: кейс FABO Affiliate Program

Владислав Миронович 5 годин тому

Фриланс серед жінок набирає популярності: аналітика Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 6 годин тому

Три речі, які потребують постійної уваги підприємця

Владислав Миронович 9 годин тому

Що розказати про себе, аби отримати роботу: освітній проєкт STEM is FEM провів вебінар із LinkedIn-амбасадоркою Тамарою Міщеріною

Sofiia Tepla 10 годин тому