Як живе IT-галузь під час війни, чим економіка відрізняється від трешономіки
Ситуація в енергетичній системі України залишається складною, тож пропонуємо вашій увазі чергову тижневу підбірку найкращих матеріалів SPEKA. Це збереже ваш час на пошук цікавих статей та дасть можливість читати найкращі історії зі світу ІТ навіть за відключень світла.
Організація IT Ukraine Association провела ґрунтовне дослідження поточного стану вітчизняної ІТ-індустрії. Пропонуємо вашій увазі його ключові тези та прогнози фахівців на 2023 рік.
Більшість українських компаній так чи інакше підтримують своїх співробітників у цей складний час. Особливо це стосувалося початку повномасштабної війни. До вашої уваги три історії співробітників «EPAM Україна», які не сиділи склавши руки, а активно волонтерили за підтримки роботодавця.
Провали бувають скрізь, ІТ-галузь тут не виключення — головне виносити уроки з невдач і рухатися далі. Про найбільші та найприкріші провали розповідали учасники зустрічі IT FuckUp Night.
Підписуйтеся на наші соцмережі
1 грудня відбувся Reinvention Business Forum від KA Group, присвячений воєнним і повоєнним стратегіям бізнесу. Своїм баченням ділилися майже два десятки топ-менеджерів провідних українських компаній.
В традиційному дайджесті інвестиційних новим пропонуємо вашій увазі дуже багато звітів за 3-й квартал, новини фінтеху, блокчейну та інших технологічних сфер.
Якщо у вас евакуювали авто, вирішити цю проблему можна за допомогою застосунку «Київ цифровий». Розповідаємо наскільки це зручно і чи якісно реалізовано.
У межах проєкту «Економіка/трешономіка. Як не дати себе надурити» SPEKA запустила новий проєкт про нормальні і не дуже новини зі сфери економіки та фінансів. Герой першого випуску — фінансовий експерт з CASE Ukraine Євген Дубогриз.
До вашої уваги інтерв'ю з Глібом Добжанським, VP of Engineering у компанії Master of Code Global, в якому він розповідає про розробку і навчання чат-ботів.
Бізнес-клуби є звичною річчю на Заході, що має вікову історію. В Україні їх середній вік складає 8-10 років. Розповідаємо, як вони влаштовані та яку користь економіці приносять.
Срачі у соцмережах — національна українська забава. Цього тижня вони прокотилися по країні безжальною лавиною, не відрізняючи правих від винуватих, а поважних персон від пересічних громадян.