Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як захистити криптогаманець, провести тимбілдинг у шести часових поясах та підготуватися до технічної співбесіди: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
12 лютого 2024 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Як розв’язувати проблеми клієнтів, щоб вони залишалися задоволеними та почутими

Підтримка клієнтів є одним з найважливіших елементів успішного бізнесу, адже від їх задоволеності залежить, чи користуватимуться вони послугами компанії. Марта Москвіт, Head of Support в Skylum, як сапорт-командам надавати результативну та своєчасну клієнтську підтримку, навіть в умовах обмеженого ресурсу. 

Як захистити свій криптогаманець: короткий гайд для новачків

У сучасному світі криптогаманці приватних користувачів та бізнесу — одна з головних цілей хакерів. Як вберегти свій гаманець від злому, розповідає журналіст Владислав Гринів

Від ідеї до лідерства в індустрії: історія успіху Spotify

Spotify — це один із найпопулярніших стримінгових сервісів у світі. Як він досяг такого успіху, розповідає військовослужбовець Гліб Савінов.

Ефективна технічна співбесіда: від підготовки до результату

Після співбесіди кожна сторона має вийти з позитивними враженнями й отримати певні переваги: кандидат отримує нові знання, а інтерв’юер має можливість проаналізувати співбесіду та вдосконалити її для майбутніх кандидатів. Що для цього потрібно зробити і як провести ефективну технічну співбесіду, розповідає Роман Герич, Senior Developer у Vector Software.

Незвичні бенефіти для команди у 2024 році: як виділитися на ринку праці

Конкуренція за таланти на ринку праці зростає чи не щодня, і дедалі більше компаній шукають способи виділитися та запропонувати своїм співробітникам щось особливе. Як це зробити, розповідає Тетяна Савчук, HR & Trainers Director групи компаній infocus.

Як провести цікавий тимбілдинг для понад 60 людей у шести часових поясах

Тимбілдинг — це не просто розваги, а важливий елемент корпоративної культури. Він допомагає нам зміцнити командний дух, познайомитися з колегами краще та просто добре провести час. Як його організувати і провести, розповідає Анастасія Лагода, Special PM у Kiss My Apps.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple Music тестує імпорт композицій та плейлистів зі Spotify

Артем Житкевич 20 лютого 2024 23:20

Apple може отримати штраф від ЄС на 500 млн євро

Артем Житкевич 19 лютого 2024 19:43

Як масштабувати проєкти, у чому цінність медіації для бізнесу, особливості Facebook-маркетингу в Латинській Америці: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 19 лютого 2024 10:00

Як розв’язувати проблеми клієнтів, щоб вони залишалися задоволеними та почутими

Владислав Миронович 9 лютого 2024 16:45

Як захистити свій криптогаманець: короткий гайд для новачків

Владислав Гринів 8 лютого 2024 14:00