Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як зацікавити польських журналістів, чому всі вивчають Python, чи підійдуть Google Таблиці замість CRM: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
16 квітня 2023 4 хвилин читання

« Спільнота » — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Bez odbioru: чому польські журналісти ігнорують ваші пресрелізи

Український бізнес активно освоює ринок Польщі, для чого зокрема  налагоджує комунікації з місцевими журналістами . Михайло Красюк, член правління Польської асоціації Public Relations, розповідає про типові помилки у спілкуванні українського бізнесу з польськими журналістами та дає поради, як їх уникнути.

Як підкорити медіаринок Африки: кейс Legit Media Group

Якщо Польща — це досить близький до нас ринок, то подібне не можна сказати про африканські країни. Олександра Бондаренко, со-СЕО Legit Media Group, розповідає, як її компанія почала працювати у Нігерії та створила один із найпопулярніших африканських медіамайданчиків .

Google Таблиці замість CRM? Безплатне та зручне рішення для малого та середнього бізнесу

Не у кожної компанії МСБ є можливість або доцільність впроваджувати повноцінну CRM-систему. Тим пак що на її безкоштовний аналог можна перетворити Google Таблиці . Як це зробити, пояснює Web Analyst компанії Inweb Андрій Очковський. 

Кіберзагрози для бізнесу: як мінімізувати ризики за допомогою телеком-сервісів

Від кібератак не застрахована жодна галузь чи підприємство. Щоб захиститися від них, є обладнання, яке компанія може впровадити у своїй інфраструктурі. Але від деяких загроз також захищають сервіси телеком-провайдерів . Про них докладніше розповідає Олена Луценко, виконавча директорка RETN України та Чорноморського регіону.

Інновації у корпорації: як їх впровадити так, щоб не було боляче

Впровадження інновацій у компанії може спричинити як опір працівників, так і проблеми з їхньою реалізацією. Антон Бец, головний експерт з управління проєктами та програмами Міністерства цифрової трансформації України, ділиться, як уникнути такого повороту подій.  

Чому всі вивчають Python: що тут хайпове, а що дійсно корисне для старту в IT?

Обираючи мову програмування, початківці часто звертають увагу саме на Python . Денис Москаленко, Python Web Developer у NIX, пояснює, чому ця мова зараз така популярна , і розповідає про основні інструменти, які дозволять максимально залучити всі переваги Python під час розроблення.   

Title та description на сторінках інтернет-магазину: як оптимізувати, чим допоможе ШІ і чому це важливо для SEO?

Використання різноманітних SEO-інструментів суттєво підвищує продуктивність електронної комерції. Цього разу спеціаліст з контенту, маркетингу та SEO Володимир Жиляєв розповідає про застосування метатегів і про те, як вони допомагають у просуванні інтернет-магазину.

Наскільки ваші чати у месенджерах в безпеці: розбираємося з Rakuten Viber

Останні дискусії довкола Telegram підняли питання про те, наскільки взагалі безпечні месенджери і як захищені чати користувачів. Янів Хілбуч, експерт з шифрування Rakuten Viber, вирішив розповісти про типи шифрування та ступені захисту в популярних засобах комунікації. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple випустила оновлення безпеки для iOS, iPadOS і macOS, які виправляють експлойт нульового дня

Богдан Камінський 12 годин тому

Що робити, якщо дитина цілодобово сидить у смартфоні? Перетворіть манію у прибуткову спеціальність

Владислав Миронович 18 годин тому

Доступ до карток. Шість найпоширеніших шахрайських схем

Ганна Гілова 1 грудня 2023 08:00

MacPaw представив мультфільми про кібербезпеку — відео

Богдан Камінський 30 листопада 2023 18:50

Кінець ери CZ: зустрічайте нового СЕО Binance

Kateryna Romanenko 30 листопада 2023 18:00