Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як забезпечити стабільність і безперервність роботи онлайн-магазину під час сезону знижок?

Maris Sperga
Maris Sperga Director of Data centre Business Development at Tet
22 липня 2024 4 хвилин читання

Велика кількість інтернет-замовлень під час літніх розпродажів може перевантажити сайти продавців і сповільнити їхню роботу. Як наслідок, недоотримані прибутки та репутаційні втрати через відтік частини клієнтів до конкурентних онлайн-магазинів. Щоб уникнути цього, варто задуматися про перехід на хмарне обслуговування. Нижче ми розкажемо, як це зробити та що це дасть вашому бізнесу.

Для чого онлайн-магазину хмара?

Завдяки хмарі бізнес зможе витримувати великі обсяги обчислювальних потужностей, які швидко оброблятимуться в автоматичному режимі. Провайдер сервісу дбає про належне програмне забезпечення, обладнання й усі супутні послуги, необхідні для підвищення продуктивності бізнес-процесів. До того ж сервери провайдера можуть розміщуватися за сотні чи тисячі кілометрів від місцерозташування вашого магазину. Перенесення великих даних на закордонні сервери гарантуватиме їхнє надійне збереження й доступність навіть під час тривалих блекаутів.

Переваги хмари для онлайн-бізнесу

Підписуйтеся на наші соцмережі

Одна із найважливіших переваг хмари — її легке масштабування. Щойно попит зростає, на сайт приходить більша кількість аудиторії, однак сайт не «лягає», а справляється з навантаженням, а бізнес задовольняє потреби покупців. Таким чином, немає потреби платити більше, якщо ваші потреби можна закрити тимчасовим орендуванням обладнання. У панелі керування хмарною платформою це робиться за один клік. Запланували на сьогодні рекламну акцію чи дали товар на рекламу популярному блогеру? Відразу ж збільшуйте можливості хмарного сервера.

Якщо фізична ІТ-інфраструктура потребує спеціального приміщення для її зберігання та персоналу, який відстежуватиме роботу усіх пристроїв, то для хмари усі вимоги зводяться до мінімуму. Хмарні рішення мають чимало додаткових переваг, що допомагають оптимізувати як роботу онлайн-магазинів, так і їхні витрати. Перелічу плюси застосування хмар:

Кіберзахист. Атаки зловмисників в онлайн-просторі стають дедалі частішим явищем. Вони небезпечні збитками від простою роботи та втрати даних. Хмара ж підтримує інтегровані функції захисту від кіберзагроз. Звичайно, компанія Tet розробила додатковий захист від DDoS-атак для плавної безперервної роботи онлайн-магазинів.

Захист даних. Також хмара дає можливість архівувати дані на віддалених серверах, що дозволяє миттєво відновити їх у разі пошкодження.

Як перейти у хмару?

Щоб перенести онлайн-магазин до хмари, потрібно розібратися з вашими бізнес-потребами й обрати один із двох типів перенесення — повне або часткове.

У разі повного перенесення онлайн-магазину до хмари ви отримаєте гнучкість користування послугами та повну безтурботність стосовно вибору обладнання, його обслуговування чи ремонту. Такий тип перенесення ідеально підходить для тестування проєкту перед його запуском. Якщо ж ви обираєте часткове перенесення, тоді до хмари мігрує інтерфейс користувача для оптимізації навантаження. Усі інші ресурси — бази даних, бухгалтерські програми тощо — залишатимуться на фізичних серверах магазину.

Якщо у вашого майбутнього хмарного провайдера є онлайн-калькулятор для розрахунку вартості послуг, це допоможе зробити правильний вибір, порівнявши варіанти. Робити правильний вибір допоможе спеціальний сервіс провайдера.

Як бачимо, перехід онлайн-магазину до хмари має велику низку переваг, що дозволять зменшити витрати на його підтримку та постійне оновлення і впоратися з піковими навантаженнями під час розпродажів. При правильному виборі система витримає активний наплив клієнтів і забезпечить стабільність вашого бізнесу.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Збої в українських компаніях і світових сервісах: зв'язок з проблемами хмарного сховища Microsoft

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 10:09

Як підвищити лояльність клієнтів та залучити нових за допомогою SERM? Кейс Netpeak у ніші біодобавок

Андрій Тарасенко 15 липня 2024 21:23

Google додає підтримку iCloud для легкого перенесення фотографій

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 22:05

Як за допомогою SERM вивести тональність бренда на новий рівень. Кейс Goldi та Netpeak

Владислав Миронович 23 травня 2024 14:15

Майже чверть українців відкрили цифрову банківську картку у 2023

Кіра Іванова 24 квітня 2024 14:30