Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як впровадити CRM, підготуватися до участі у технологічній конференції та зробити класний трейлер: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
9 квітня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Як зачепити глядача: чотири кроки до створення правильного трейлера для YouTube-каналу

Створити трейлер, який зачепить глядача, буває доволі складно, адже у невелике відео треба вкласти багато функцій: воно має і розважати глядача, щоб він не пішов на перших секундах, і пояснювати суть каналу, і доносити цінність підписки, і передавати атмосферу. Як це зробити, пояснює В'ячеслав Юренко, CEO у 4Limes IT Company.

У світі дикого венчура: квартальні звіти Q4 за минулий рік, фінтех, геймінг, фудтех та електронна комерція

У березневому випуску дайджесту інвестиційних новин фахівці ICLUB Global розповідають про актуальні звіти за четвертий квартал минулого року, а також про головні новини фінтеху, геймінгу, фудтеху електронної комерції та інших галузей.

Як підготувати свій стартап до участі у світових конференціях

Поїхати на велику технологічну конференцію як відвідувач — абсолютно неправильний підхід для стартаперів. Як зробити таку поїздку корисною, пояснює Сергій Веретюк, керівник Інжинірингової школи Noosphere. 

Як штучний інтелект використовують у SEO та контент-маркетингу

ChatGPT використовують у багатьох сферах, що створюють та просувають контент. Марія Скрипник, контент-маркетолог у Serpstat, розповідає, як цей інструмент здатен допомагати у просуванні сайтів та контент-маркетингу.

Як ефективно впровадити нову CRM-систему

Впровадження CRM здатне суттєво полегшити працю співробітників і покращити продуктивність бізнесу. Але її впровадження теж потребує ретельної підготовки та має багато нюансів. Про те, як ефективно впровадити CRM-систему, розповідає контент-менеджерка NetHunt CRM Валерія Каковкіна.

Чи безпечно користуватися Telegram? Думка Шона Таунсенда

Дискусії у соціальних мережах щодо безпечності месенджера Telegram не вщухають. Свою думку з цього приводу висловив і Шон Таунсенд, прессекретар Українського кіберальянсу (Ukrainian Cyber Alliance). 

Чому важливо займатися донорством саме зараз: пояснення ІТ-фахівця

Донорство крові дозволяє рятувати життя людей. Особливо актуально це під час війни, коли донорської крові потребують багато військових. Слава Павлюк, Educational Project Specialist у Yalantis, розповідає про свій досвід донорства та як йому вдається залучати до цієї корисної справи інших представників ІТ-спільноти.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Власну внутрішню валюту створює Telegram

Владислав Паливода 24 травня 2024 18:13

Як штучний інтелект трансформує лікування захворювань очей

Владислав Миронович 24 травня 2024 17:57

Support day: як інженеру стати ближчим до продукту

Владислав Миронович 24 травня 2024 17:00

Продаж товару на умовах післяплати: чи потрібно застосовувати ПРРО/РРО?

Дарина Ціва 24 травня 2024 15:00

«FutureTech: сьогодні творимо завтра»‎: перша зустріч влади й бізнесу

Олеся Дерзська 23 травня 2024 21:08