Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Знімки з супутника. Як виглядає Севастопольська бухта після атаки дронів

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
2 листопада 2022 2 хвилин читання

З'явилися супутникові знімки Севастопольської бухти після атаки дронів, що відбулася у суботу, 29 жовтня. Фото зробили 1 листопада.

OSINT-аналітик Бенджамін Пітетт оприлюднив у Twitter супутникові знімки наслідків атаки дронів на кораблі Чорноморського флоту рф, що базуються у Севастополі.

«Супутникові зображення, зроблені 1 листопада о 05:35 та 11:06 UTC, показують два фрегати класу „Адмірал Григорович“, які зараз дислокуються у Чорному морі, пришвартовані в порту», — наголосив аналітик.

Супутниковий знімок Севастопольської бухти після атаки дронів 29 жовтня Супутниковий знімок Севастопольської бухти після атаки дронів 29 жовтня

На першій з двох опублікованих фотографій можна побачити, як корабель перебував на буксирі, а вже через 5 годин фрегат класу «Адмірал Григорович» розташували біля швартової стінки Стрілецької бухти.

Можна припустити, що на кадрі зображений саме фрегат «Адмірал Макаров», втім характер пошкоджень неможливо оцінити, тому що його правий бік прихований від супутника.

 Супутниковий знімок Севастопольської бухти після атаки дронів 29 жовтня  Супутниковий знімок Севастопольської бухти після атаки дронів 29 жовтня
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати