Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чому варто блокувати коментарі у Telegram, як залучити трафік на YouTube, що таке сайкл-гімнастика: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
3 липня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Шість аргументів «за», щоб блокувати небезпечні повідомлення і коментарі у Telegram

Стаття 34 Конституції України гарантує право на свободу думки і слова, на вільне виявлення своїх поглядів і переконань. Проте деякі коментарі та публікації у Telegram під час воєнного стану можуть зашкодити національній безпеці. Дмитро Вакуленко, Conversational Frontend Engineer в IT-компанії Master of Code Global, наводить аргументи, чому такі матеріали варто блокувати.

Є такий вид спорту — cycle gymnastics, або Як айтівиця зі Львова підкорювала Південну Корею

Якщо ви не знаєте, що таке сайкл-гімнастика, то це не тому, що ви не в темі, цей спорт дійсно рідкісний і представлений лише в одному спортивному клубі в Україні. Катя Дрига, Salesforce Business Analyst/Consultant в IT-компанії Customertimes, розповідає як цей вид спорту допоміг їй у житті і як вона брала участь у змаганнях у Південній Кореї.

Немає трафіку на YouTube? П’ять порад, які допоможуть розвивати YouTube-канал

YouTube — один із небагатьох майданчиків, на якому за умови регулярного та якісного ведення каналу можна отримати хороший органічний трафік. В'ячеслав Юренко, CEO 4Limes IT Company, дає п'ять порад, які допоможуть в розвитку YouTube-каналу і залучення трафіку.

Чому англійська мова має поширюватися в Україні

Президент України Володимир Зеленський пропонує офіційно закріпити статус англійської мови як однієї з офіційних мов спілкування в Україні. Старший економіст CES Юрій Гайдай розмірковує, чому англійська має поширюватися в Україні і як це правильно робити.

Все є ліки, все є отрута: 7 кроків під час скорочень, які збережуть відносини, репутацію та кошти [частина 1]

Звільнення — неприємний момент і для співробітника, і для компанії. Ед Назаренко, Managing Partner у UPPeople розповідає, що робити, щоб ця подія пройшла максимально безболісно і для людини, і для бізнесу.

Чому хороші люди стають жахливими менеджерами?

Багато фахівців знайомі із ситуацією, коли їх колега, стаючи менеджером, не справляється із проєктом, стає вкрай неприємним чи надокучливим. Рей Астафічев, Head of Growth в Readdle, розповідає, що призводить до того, чому фахівці стають жахливими менеджерами

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гроші на вітер: неприємна правда про просування вашої компанії в соцмережах

Владислав Миронович 12 годин тому

Як заробляють на Telegram-каналах в Україні

Єлизавета Гогілашвілі 13 годин тому

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 15 годин тому

Двох топ-менеджерів Sports Illustrated звільнили після скандалу зі ШІ

Юлія Мирська 18 годин тому

Кросплатформені рекламні стратегії: інтеграція контенту між різними платформами для збільшення охоплення

Максим Купченко 21 годину тому