Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як увійти в ІТ у дорослому віці, інвестувати у криптовалюти та побороти профдеформацію: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
17 вересня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Штучний інтелект відкрив нові перспективи Conversational Commerce: як їх реалізувати

Неймовірний розвиток генеративного ШІ суттєво вплинув на електронну комерцію. Зокрема, новий імпульс до розвитку отримав напрям діалогової комерції, який робить ставку на безпосередню онлайн-комунікацію між продавцем і покупцем. Як штучний інтелект допомагає розвивати цей напрям, розповідає Cергій Гузенко, CEO у WEZOM.

Світчинг у дорослому віці — важко, але можливо. Сім порад, як це краще зробити

Кожна людина за бажання може змінити сферу діяльності, доклавши зусиль для опанування нової професії. І хоча у дорослому віці це робити складніше, ніж у молодості, нічого неможливого тут немає. Вікторія Наливайко, CEO&CoFounder у BazaIT, дає сім порад дорослим світчерам, як це краще зробити. 

Новачки у крипті: з чого почати інвестування

Якщо ви новачок у крипті, ще не зареєструвались на жодній біржі та не надто розумієте, як функціонує блокчейн, але хочете спробувати свої сили у цій сфері, журналіст Віктор Гордієнко розповідає, якими мають бути перші кроки у криптовалютній сфері і як почати інвестування.

Що таке профдеформація і як її побороти

56% офісних працівників у світі страждають від професійного вигорання. В Україні ця цифра може бути ще вищою через спричинені війною невизначеність та стрес, завищені очікування (як власні, так і роботодавця), спроби забезпечити собі фінансову подушку та не підпасти під можливі скорочення у компанії. HRD Cosmolot Юлія Лапко розповідає, як дізнатися, чи є ви жертвою цієї проблеми і як запобігти вигоранню і профдеформації.

Фриланс — майбутнє ІТ в Україні. Що на це впливає?

Фриланс дає можливість розвинути свій особистий бренд, підняти свою погодинну ставку далеко за межі $50 і навіть відкрити власну невелику агенцію. Однак це супроводжується низкою вимог, як-от самоменеджмент, високий рівень відповідальності та знання мови. Засновник Kavun UA Євген Рашкован розповідає, що впливає на ринок фрилансу в Україні та світі.

Три типи цифрової цінності: що спонукає клієнтів купувати

У диджитал-маркетингу постійно з’являються нові можливості та канали залучення клієнтів. Однак кожен директор з маркетингу знає, що основна частина маркетингової роботи полягає не лише в управлінні каналами, а у створенні контенту для них та управління ним. Тож Олексій Лідовський, CEO у Prioritet Group, пояснює, як за допомогою цифрового контенту передати цінність товарів та послуг для споживача.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ-помічник програміста Google Studio Bot став доступним у 170 країнах світу

Артем Житкевич 12 годин тому

Intel зіткнулася з величезним попитом на прискорювачі обчислень Gaudi2 у Китаї

Артем Житкевич 14 годин тому

Медіапланування в маркетингу: що треба для ефективної рекламної кампанії

Максим Купченко 18 годин тому

Як за місяць впровадити ПРРО та зекономити півмільйона: кейс мережі «Наш край»

Владислав Миронович 20 годин тому

YouTube представив нові інструменти на основі ШІ

Юлія Мирська 22 вересня 2023 11:29