Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як українцю без перешкод продавати в Європу та США. Практичні рішення від компанії Western Bid

Спекотне промо
Спекотне промо
11 травня 2023 5 хвилин читання

Заробляти на міжнародних маркетплейсах, зокрема Shopify, Etsy, eBay, зараз просто як ніколи. Для цього не потрібно перейматися створенням власного сайту з нуля або ж шукати, як зареєструвати компанію за кордоном. Від вас потрібен лише товар – решту зробить агенція для продажу на Etsy та Shopify Western Bid.

Що треба, аби почати свій бізнес

Western Bid — це платформа електронної комерції, яка надає різноманітні послуги, інструменти та рішення як майстрам-одинакам, так і малим та середнім бізнесам, де працює команда. Для компанії немає обмежень. Її місія полягає в тому, щоб надати можливість рукодільникам та підприємцям, пропонувати свої вироби світові й водночас гарантувати безпеку онлайн-покупок. 

Якщо ви майстер своєї справи — усе, що вам потрібно зробити, це відірватися від улюбленого діла й зробити кілька організаційних кроків: зареєструватися, принести свій товар і виставити нові вироби скрізь, де можливо: на Etsy, eBay, «Комок». Останній названий сервіс — це, наприклад, наша власна розробка. За його допомогою можна продавати не лише авторські вироби, а й антикваріат. Продаж здійснюється з наших власних американських акаунтів. Всю організацію процесу ми повністю беремо на себе.
Михайло Бірман, генеральний директор Western Bid Михайло Бірман, генеральний директор Western Bid

В середньому людина, яка має свій магазин і активно ним займається — тобто виставляє нові товари, оновлює асортимент, швидко відповідає на запитання клієнтів — заробляє від 1500$ на місяць. Цифри можуть варіюватися. Є підприємці, для кого згадана сума — це щоденний заробіток. Все залежить від бажання, самоорганізації, обраної ніші, рівня дизайну і, звісно ж, від команди. 

Але не треба забувати й про комісії, що необхідно заплатити торговій агенції, обраному майданчику, а також фінансовій структурі, зазвичай PayРal, яка проводить транзакцію.

Михайло Бірман
Михайло Бірман
генеральний директор Western Bid

Загалом під час продажу потрібно враховувати, що на різні комісії йде від 11 до 15% видатків залежно від обраного майданчика. Наприклад, ми, як агенція, також беремо невеликий відсоток — зараз це лише 4% від коштів, що надійшли. Насправді в грошовому еквіваленті це зовсім небагато — у багатьох продавців собівартість товару вкладається у 20-25% кінцевої роздрібної ціни, а для цифрових товарів ця цифра взагалі мізерна.

Основні ринки збуту

З-поміж лідерів стандартно маємо Велику Британію, Німеччину, Францію — Western Bid постійно розробляє нові маршрути Європою, щоб спростити доставки та підвищити продажі. Серед неєвропейських країн популярними є Канада й навіть така далека Австралія. 

Проте найпоширенішим ринком досі лишається США. Люди там зацікавлені в найрізноманітніших речах і завжди купують багато. Під час пандемії коронавірусу (COVID-19) кількість онлайн продажів у Штатах зросла мало не втричі. З початком повномасштабного вторгнення цифри також були досить високими — клієнти з-за кордону шукали виключно продавців з України, щоб підтримати тих матеріально.

Не зважаючи на те, що США знаходиться досить далеко, строки пересилки експрес-доставкою до 24 лютого займали всього-на-всього два-три дні. Тобто, наприклад, у вівторок клієнт приносив товар до пересильного центру в Києві, а вже в четвер покупець у Колорадо без проблем отримував своє замовлення.

Михайло Бірман
Михайло Бірман
генеральний директор Western Bid

Зараз доставлення з України займає більше часу, але в нас є варіант і на цей випадок. Ми надаємо можливість продавати свій товар американцям прямо з Америки — достатньо лише переслати його на наш склад, що розташований у Маямі, штат Флорида. Повірте, у США є велика різниця між строком у два-три дні доставлення зі складу та двома тижнями очікування звичайного доставлення з України. Водночас ми навіть надаємо безплатне пільгове зберігання на 30 днів, і взагалі всі тарифи дуже демократичні.

Підтримка своїх клієнтів

Western Bid готова підтримувати своїх клієнтів на їхньому шляху до успіху. Якщо потрібно відкрити магазин на Shopify — команда допоможе з підключенням платіжної системи та забезпечить надійну пересилку. З Etsy зараз трохи складніше, але якщо людина налаштована серйозно, то задовільне рішення обов’язково знайдеться. Як знайшлося воно кілька років тому для eBay, коли на маркетплейсі змінилися фінансові налаштування — Western Bid досі забезпечує продавців цієї платформи недорогою та швидкою логістикою.

До того ж Western Bid — це не лише про організацію та доставлення посилок. Компанія також займається всебічною підтримкою продажів: вирішує суперечки, працює з поверненням товарів, надає безкоштовні послуги перекладача, працює з негативними відгуками — детальніше з переліком послуг можна ознайомитися на сайті.

Михайло Бірман
Михайло Бірман
генеральний директор Western Bid

Якщо ви вже пройшли процедури реєстрації, наприклад, на eBay чи Etsy, ми закриваємо будь-які питання, пов'язані з отриманням коштів від проданих товарів, а також пересиланням товарів замовнику. Ба більше, ми допомагаємо в разі виникнення проблем із покупцями на кшталт розбіжностей щодо отриманого товару чи повернення посилок. Буває так, що товар не підходить замовнику — на такий випадок ми маємо власний склад повернень. І службу підтримки, яка надасть кваліфіковану допомогу в будь-якій ситуації.

Служба підтримки Western Bid заслуговує окремої розмови. За словами користувачів, спеціалісти компанії завжди дуже клієнтоорієнтовані й намагаються швидко розв'язати проблему не залежно від рівня її складності.

До них можна звернутися з будь-яким проханням або питанням. Вони завжди налаштовані допомогти. Не так давно я мав клопіт з оплатою на Etsy, який становив загрозу існуванню мого магазину. І це притому, що служба підтримки Etsy сказала мені, що з цим уже нічого не вдієш. Після цього я дійшов висновку, що Western Bid знає про Etsy більше, ніж сам Etsy.
Іван Козак, український підприємець, власник магазину ZKPortraitsWorkshop на маркетплейсі Etsy
Клієнт Western Bid Іван Козак з сімʼєю Клієнт Western Bid Іван Козак з сімʼєю
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Втекти від турбот до лісової оази: SPA-готель Riverwood Relax Park на Черкащині

Юлія Даниленко 20 вересня 2023 11:20

Автоматизувати людський чинник: як технології допомагають обробляти врожай

Олександр Тартачний 15 вересня 2023 15:05

Виставки індустрії торгівлі, HORECA та франчайзингу відбудуться в Києві 12-14 вересня

Кіра Іванова 1 вересня 2023 09:00

Рівняння з багатьма невідомими: як Data Science допомагає Kernel планувати агротехнічні роботи

Єлизавета Гогілашвілі 21 серпня 2023 16:49

Games Gathering 2023 у Києві: як потрапити, кого послухати та чого чекати

Юлія Даниленко 1 серпня 2023 13:08