Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Для українців доступні 6 млрд євро грантів від програми «Цифрова Європа»

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
31 жовтня 2022 2 хвилин читання

Відтепер українці можуть отримати грант на фінансування власних проєктів за доступними вісьмома конкурсами програми «Цифрова Європа». Для цього потрібно звернутися до європейських партнерів та спільно подати заявку на участь у конкурсі.

Загальний фонд програми «Цифрова Європа» становить 7,6 млрд євро. На фінансування проєктів за напрямами, доступними для України, передбачено приблизно 6 млрд євро, які виділятимуть до 2027 року. Ознайомитись з відкритими конкурсами можна за посиланням, а детальна інструкція щодо подання українською тут, повідомляє Міністерство цифрової трасформації України.

Взяти участь у конкурсі можуть як державний чи приватний сектори, так і громадські організації, заклади вищої освіти та наукові установи, постачальники хмарних технологій та ІТ-компанії. Повний перелік потенційних учасників зазначений в умовах кожного конкурсу.

Щоб узяти участь у конкурсах від «Цифрової Європи», необхідно:

  • Зареєструвати свою організацію (якщо раніше організація не подавалась на грантове фінансування ЄС) та подати заявку на участь у конкурсі за цим посиланням. 
  • Створити міжнародний консорціум. Для цього обрати партнера-представника держави ЄС, можна скористатися цим пошуком або звернутися за консультацією до представників консорціуму EEN Ukraine.
  • Заповнити та вчасно подати спільну проєктну заявку. Це має зробити голова консорціуму.

Після цього експерти оцінюють заявку, а потім інформують про результати участі. Дати оголошення результатів та дедлайни подання заявок зазначені у кожному конкурсі. Якщо заявка перемогла у конкурсі, учасникам запропонують розпочати підготовку до підписання грантової угоди разом з EU Project Officer.

Раніше повідомлялося, що Міністерство цифрової трансформації України запускає на порталі «Дія» мікрогранти для власників малого бізнесу, які постраждали від збройної агресії рф. Гроші отримають 300 підприємств, розмір кожного гранту — 125 тис. грн (4 тис. євро). 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Мешканці Ірпеня захистили свою багатоповерхівку від демонтажу та відремонтували коштом бюджету». Журналістка та волонтерка Ірина Ковальчук про допомогу киянам

Христина Коновалова 5 годин тому

Як ІТ-столиця України переживає війну

Владислав Миронович 6 годин тому

Як працюють та скільки заробляють ІТ-фрилансери і як ними стати?

Олександра Стеценко 7 годин тому

Customer Development та Customer feedback: важливий інструмент для успішного запуску стартапів та масштабування бізнесу

Дар'я Кушнір 8 годин тому

Забезпечення роботи інтернету, користь «малих даних», створення персонального бренду: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 27 листопада 2022 17:00