Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як рекламуватись на Різдво, чим жила галузь РR в Україні протягом року та ким були першопрохідці блокчейн-технологій: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
4 грудня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Що робити, якщо дитина цілодобово сидить у смартфоні? Перетворіть манію у прибуткову спеціальність

«Моя дитина цілими днями сидить у телефоні, її більше ніщо не цікавить. Що робити?» — це одне з найпопулярніших батьківських запитань. Як вирішити проблему та допомогти дитині прокачати скіли в ІТ, розповідає СЕО GoITeens В’ячеслав Поліновський.

Можливості дропшипінгу на міжнародний ринок: з чого почати

Суть дропшипінгу полягає в тому, що продавець виконує роль сполучної ланки між постачальником та покупцем. Він створює онлайн-магазин, укладає договір із виробником та реалізує обрану продукцію. Про суть цього бізнесу та як вийти з ним на міжнародний ринок, розповідає Влад Мальчевський, співзасновник та СМО у Voodoo Ecom.

Першопрохідці блокчейн-технологій: історії успіху

Ви, звісно, чули про багатьох людей, що мали значний вплив на розвиток блокчейну, створення цифрових активів та впровадження нових технологій. Журналістка Катерина Романенко розповідає про відомих фахівців, які досягли успіху в криптовалюті та створили індустрію, яку ми маємо зараз. 

Перші п’ять хвилин: як розпочати виступ, щоб вас хотіли слухати

Якщо вам доводилося проводити публічні виступи на різні теми, то ви могли помітити важливу закономірність: вся увага слухачів залежить від вдалого початку. Це цілком логічно, бо з перших слів оратора зрозуміло, чи варто слухати його далі. Тож як привернути увагу слухачів з перших хвилин, розповідає тренер з ораторської майстерності Максим Олійник.

State of PR 2023: чим жила галузь PR в Україні протягом року

Індустрія PR чи не першою реагує на важливі події і зміни у світі. До того ж сфера комунікацій задає тренди і формує інформаційний контекст не тільки у межах однієї держави, а й на глобальному рівні. Щоб зрозуміти, чим жили українські піарники протягом року та чого чекати у майбутньому, команда LOOQME провела галузеве дослідження і ділиться його результатами. 

Як рекламуватись на Різдво: поради Google, Meta та Spotify

Різдвяні свята — один із найкращих сезонів для продажів. Контент-маркетолог Поліна Кедіс дає поради щодо святкових рекламних кампаній у Facebook, Google та Spotify, які дозволять залучити максимум клієнтів.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Курси з криптограмотності: як опанувати світ блокчейн-технологій?

Владислав Гринів 28 лютого 2024 15:00

Як діти працюють в ІТ, стендап-комік вчить протидіяти шахраям, а бізнес змінив ставлення до криптовалюти: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 26 лютого 2024 16:00

Honor випустила смартфон Magic 6 Pro зі ШІ

Юлія Мирська 26 лютого 2024 12:06

Без обмежень: п’ять історій дітей, які змінили стереотипи про «правильний» вік для входу в IT

Владислав Миронович 21 лютого 2024 17:15

В Англії заборонятимуть використання мобільних телефонів у школах

Юлія Мирська 20 лютого 2024 13:52