Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як правильно купувати на Ebay. Гайд маркетплейсом

Ірина Смирнова
Ірина Смирнова Журналістка the Page
8 грудня 2022 3 хвилин читання

Інтернет-аукціон Ebay — маркет, на якому ви відносно недорого можете купити що завгодно від хендмейд-дрібничок до техніки. Серед великих плюсів маркетплейсу — арбітражна система, що дозволяє повернути гроші, якщо якість товару не відповідає оголошеній.  

Видання the Page зібрало поради, як вигідно купувати на Ebay. SPEKA обрала головне. 

Як створити акаунт на Ebay

Маркетплейс не має українського інтерфейсу, і користувачів з України, на жаль, автоматично переспрямовують на російську мову. Після етапу реєстрації можна перейти на англійську. 

  • Обрати Create an account через клік на кнопку з дзвіночком у верхньому правому кутку. 
  • Вводите ім'я, прізвище, e-mail, пароль. Ebay пропонує логін автоматично, але ви можете обрати той, що вам подобається. 
  • Щоб мати змогу додавати товари до кошику, заповніть дані для доставки: країна, місто, індекс, мобільний телефон. Додавати можна декілька адрес.
  • Оберіть спосіб оплати: через PayPal або картки Visa та Mastercard. Якщо обираєте PayPal, ви матимете функцію захисту покупців, який дозволить повернути кошти за неякісний товар. 

Як шукати товар на Ebay

Фільтри на Ebay можна налаштувати за способом покупки, за виробником, за країнами доставки, за станом товару (новий або уживаний), або за ціновим діапазоном, за ціною доставкою. 

Біля кожного оголошення показано рейтинг продавця та його локацію, а також скільки потенційних покупців цікавляться лотом. 

За відкритті картки товару ви можете перевірити, чи доставляють обраний вами товар до України. Якщо ні, ви можете скористатися послугою компаній на зразок Meest, Нова пошта або Easyexpress, які зможуть переслати ваше замовлення в Україну. 

Як ефективно купувати на Ebay

Ви маєте три варіанти купівлі:

  • купити одразу (Buy it now);
  • взяти участь в аукціоні / зробити ставку (Place bid);
  • запропонувати свою ціну (Make an offer).

Після кліку на Buy it now ви потрапите на сторінку Checkout, де додається спосіб оплати, дані для доставки, терміни доставки та її вартість, застосування купона на знижку.

Як купувати на аукціоні Ebay

Ebay має автоматичну систему ставок. Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно ввести у полі Place bid максимальну суму, яку ви готові сплатити за лот. Вашу ставку не бачать ані продавець, ані інші покупці. Система Ebay автоматично додає ставки від вашого імені згідно із заданим кроком аукціону.

Якщо ваша ставка виграє, лот зʼявиться на сторінці My Ebay, і ви зможете за нього заплатити. Якщо ви передумали, то маєте написати продавцеві і пояснити причину відмови. Це вкрай важливо, адже несплата за товар кілька разів може призвести до блокування вашого акаунта. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Виставки індустрії торгівлі, HORECA та франчайзингу відбудуться в Києві 12-14 вересня

Кіра Іванова 1 вересня 2023 09:00

Як змінились зарплати та ринок праці в IT

Артем Житкевич 29 серпня 2023 17:23

Як підготувати бізнес e-commerce до революції 5G

Cергій Гузенко 29 серпня 2023 15:30

Як налаштувати пошту та Telegram для продуктивної роботи — Андрій Чумаченко, Netpeak

Андрій Чумаченко 7 серпня 2023 12:10

iPhone зі старим логотипом Twitter продаються за шаленими цінами

Артем Житкевич 2 серпня 2023 18:09