Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як працюють ІТ-фрилансери, що треба для збереження талановитих працівників та в чому полягає нова етика українського бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
4 грудня 2022 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Криптозломи: до чого слід підготуватися до кінця 2022 року

Незважаючи на «криптовалютну зиму», люди дедалі частіше використовують криптогаманці завдяки розвитку екосистеми web3 та NFT-продуктів. CCO компанії AMLBot Андрій Александров розповідає, до яких атак варто готуватися власникам криптогаманців і які тенденції простежуються у цій галузі.

Нова етика українського бізнесу. Яку економіку ми будуємо?

Війна вплинула на всі аспекти нашого життя, особливо на економіку країни. Аналітик Іван Верстюк упевнений, що саме зараз треба починати говорити про нову етику українського бізнесу, а також економіку, яку суспільство хоче побудувати, зважаючи на нові етичні норми підприємництва.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Customer Development та Customer feedback: важливий інструмент для успішного запуску стартапів та масштабування бізнесу

Експерт з маркетингу та комунікацій Дар'я Кушнір розповідає про Customer Development та Customer feedback — методики, що використовує бізнес для розуміння того, які проблеми є у цільової аудиторії та чи здатен продукт або послуга розвʼязати їх.

Як ІТ-столиця України переживає війну

Київ до російського вторгнення був головним ІТ-хабом країни. А яка ситуація тепер? Чи повернулися айтівці до Києва чи тільки збираються це зробити? Відповіді на ці запитання дає Олена Лебедєва, керівниця київського девцентру SoftServe.

Як працюють та скільки заробляють ІТ-фрилансери

Ще одне пов'язане з війною питання — масові переїзди найманих співробітників. З фрилансерами щодо цього простіше, адже вони і так працювали віддалено, тож їх модель роботи не змінилася навіть через вимушену релокацію. Олександра Стеценко, операційний директор компанії Wezom Academy, розповідає, як ІТ-фрилансери працюють в умовах війни і на який заробіток можуть зараз розраховувати.

Як Україні утримувати таланти в умовах війни та після перемоги

Також в умовах війни дуже важливим є питання утримання талановитих співробітників у компанії, адже дефіцит висококваліфікованих кадрів може надто вдарити по бізнесу. Що робити, аби зберегти найталановитіших співробітників у команді, розповідає Юлія Лапко, HRD компанії Cosmolot.

Навіщо та як запровадити Customer Success: досвід NetHunt CRM

Через спричинені війною зміни у суспільстві для багатьох компаній лідогенерація та укладання нових угод стали максимально непередбачуваними. А одним із ключів до успіху натепер стає збереження наявних клієнтів. Директор роботи з клієнтами NetHunt CRM Анастасія Таценко розповідає про методику Customer Success (з англ. «успіх клієнта»), що має у цьому допомогти.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

З банківської рутини на фриланс: історія відеомейкера

Анастасія Бондаренко 14 годин тому

У Канаді попереджають про використання росією ШІ для міжнародної пропаганди

Владислав Паливода 15 годин тому

Як перевірити ідею IT-стартапу і не вбити на це роки життя і сотні тисяч доларів

Maryna Pavliuk 11 липня 2024 22:42

Mission Possible оголосив набір для стартапів на ранніх стадіях — як взяти участь

Владислав Паливода 11 липня 2024 22:38

Як взяти участь у Cybersecurity Innovations Hackathon з кібербезпеки

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:05