Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як працює онлайн-автосалон, що таке промисловий метавсесвіт та чому не варто спекулювати на темі війни у маркетингу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
2 квітня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Алгоритми — загроза соціальних мереж, про яку ніхто не говорить

Усі соцмережі працюють за тими чи іншими алгоритмами, але розробники зазвичай тримають їх у секреті. Чому такий підхід несе загрозу і яка основна небезпека соцмереж, розповідає Максим Терехін, Public Relations Specialist у BidMind.

Warketing: як треба і як не треба рекламуватися у воєнний час

Зараз багато брендів та виробників спекулюють на темі війни, обігруючи військові терміни у брендингу своєї продукції. Чому «Збройні сухарі України», білизна із написами «Під охороною ЗСУ» та «роли з хуйлом» — це невдале маркетингове рішення і як краще комунікувати з покупцями у воєнний час, пояснює Тетяна Лукинюк, В2С-директорка «Київстар».

Промисловий метавсесвіт уже поруч: яким буде реальний сектор економіки за 10 років

На тлі хайпу навколо ChatGPT тема метавсесвіту якось підзабулася. Але насправді ця технологія розвивається і знаходить своє застосування у бізнесі. Що таке промисловий метавсесвіт і яке його застосування в економіці, розповідає Cергій Гузенко, Owner, CEO у WEZOM.  

Чи витіснять онлайн-продажі традиційні автосалони: як диджиталізація змінює звички покупців

Купівля автомобіля асоціюється насамперед із походом у автосалон. Але поступово ця сфера теж переходить в онлайн. Владислав Ільїнов, Head of Product напряму продажу нових авто AUTO.RIA, розповідає про технології та можливості, які дозволяють українцям зручно і безпечно купувати нові автомобілі прямо із салону через інтернет.

Увійти в ІТ: як за 1,5 року я змінила три компанії та сферу діяльності

Зараз багато хто боїться змінити роботу через те, що у житті і так вистачає нестабільності. Але зробити це цілком реально. І навіть не просто змінити місце роботи, а й сферу діяльності. Про те, як це здійснити, на власному прикладі розповідає Юлія Заліщук, PR manager IT-компанії TRIONIKA.

Як обрати нову CRM

CRM-система дозволяє компаніям підвищувати продажі, продуктивність співробітників та якість прогнозування. Але рішень на ринку доволі багато, тож як обрати саме ту CRM, що потрібна для вашого бізнесу? Про це розповідає Валерія Каковкіна, контент-менеджерка компанії NetHunt CRM.

IT-хайринг під час війни: як на нього вплинув відтік спеціалістів з України

Одним із найпомітніших наслідків повномасштабного вторгнення в Україну стала велика кількість біженців, що виїхали з країни. Як це вплинуло на ринок праці, зокрема на галузь українського ІТ, розповідає Олеся Коронівська, рекрутерка VP Team.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як агентству захистити результати своєї роботи: кейс із Campaign Manager 360

Поліна Кедіс 38 хвилин тому

Гайд для інвесторів в український IT: рецепт ідеального пітчу від Мінцифри

Павло Осадчук 20 годин тому

Соцмережі для B2B: куди спрямувати свій рекламний бюджет

Максим Купченко 21 годину тому

Як не потрапити на гачок інфоскамера? Розпізнаємо реальних інфобізнесменів та шахраїв

В'ячеслав Юренко 23 години тому

Історія Google у датах та цитатах

Олександр Тартачний 27 вересня 2023 10:34