Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як працює екосистема для надолуження освітних втрат

2 вересня 2024 3 хвилин читання

Наразі приблизно 2 мільйони українських дітей не мають повноцінного доступу до офлайн-освіти. Зокрема, дистанційне навчання призводить до значних освітніх втрат. Дослідження PISA-2022 ілюструє рівень знань учнів за умов дистанційного навчання. За його результатами, освітні втрати українських дітей становлять від 1,5 до 2 років.

«Пандемія COVID-19 та повномасштабна війна, розпочата Росією в Україні, призвели до значних прогалин у навчанні у багатьох учнів. Минулого навчального року педагоги активно допомагали учням поповнити ці втрати, і ця робота продовжиться з 2 вересня. Наше завдання як міністерства – підтримати їх у цьому процесі. Ми також зацікавлені у громадських проектах і сприятимемо підтримці та розвитку подібних ініціатив».
Заступник Міністра освіти і науки Андрій Сташков

В Україні розпочала свою роботу Екосистема для надолуження освітніх втрат. Вона надає українським школярам можливість активно використовувати Штучний Інтелект, інтерактивні кейсові уроки та Убер-Школу для заповнення прогалин у знаннях. Ця Екосистема вперше була впроваджена до Цифрових освітніх центрів, створених Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Підписуйтеся на наші соцмережі

«Наша команда розробила Екосистему для подолання освітніх втрат, яка дасть змогу українським школам активно впроваджувати інноваційний формат перевернутого класу. У цьому процесі ми використовуємо такі інструменти як штучний інтелект, інтерактивні кейсові уроки та Убер-Школу, які значно трансформують процес навчання. Наразі ця система застосовується для заповнення освітніх прогалин, що є актуальним завданням як для освітньої системи, так і для учнів, які вимушено пропустили значну кількість навчального матеріалу».
Виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав

Суть концепції «перевернутого класу» у тому, що студенти вивчають матеріал самостійно, тоді як вчителі виступають у ролі менторів, надаючи підтримку, а чи не просто передаючи знання. Цей метод навчання активно використовується у США та країнах Європейського Союзу.

Екосистема усунення освітніх прогалин пропонує учням тестування з використанням Штучного Інтелекту, який оцінює рівень знань з обраного предмета. В результаті тестування теми позначаються кольорами: зеленим — добре засвоєні, жовтим — які потребують уваги, і червоним — які потребують додаткового опрацювання. Після цього студент може самостійно вивчати необхідні теми через інтерактивні кейсові уроки на тому ж порталі.

0
Icon 0

Підписуйтеся на наші соцмережі

Інші матеріали

Стратегії утримання клієнтів: від одноразової покупки до лояльності

Олександр Христич 21 квітня 2025 20:06

ТОП 10 порад, як привітати журналіста, або Що дарувати під час війни і що точно не дарувати

Олена Слободянюк 23 квітня 2025 16:32

Формула успіху: як криптобіржі виводять торгові турніри на професійний рівень

Владислав Гринів 23 квітня 2025 14:35

Відео на TikTok довше 1 хвилини? Забудьте про це у 2025-му

В'ячеслав Юренко 3 години тому

Favbet Tech на 2U Tech Forum: Головні інсайти з конференції про АІ та інновації

Спекотне промо 22 квітня 2025 18:35