Як працює екосистема для надолуження освітних втрат
Наразі приблизно 2 мільйони українських дітей не мають повноцінного доступу до офлайн-освіти. Зокрема, дистанційне навчання призводить до значних освітніх втрат. Дослідження PISA-2022 ілюструє рівень знань учнів за умов дистанційного навчання. За його результатами, освітні втрати українських дітей становлять від 1,5 до 2 років.
В Україні розпочала свою роботу Екосистема для надолуження освітніх втрат. Вона надає українським школярам можливість активно використовувати Штучний Інтелект, інтерактивні кейсові уроки та Убер-Школу для заповнення прогалин у знаннях. Ця Екосистема вперше була впроваджена до Цифрових освітніх центрів, створених Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.
Підписуйтеся на наші соцмережі
Суть концепції «перевернутого класу» у тому, що студенти вивчають матеріал самостійно, тоді як вчителі виступають у ролі менторів, надаючи підтримку, а чи не просто передаючи знання. Цей метод навчання активно використовується у США та країнах Європейського Союзу.
Екосистема усунення освітніх прогалин пропонує учням тестування з використанням Штучного Інтелекту, який оцінює рівень знань з обраного предмета. В результаті тестування теми позначаються кольорами: зеленим — добре засвоєні, жовтим — які потребують уваги, і червоним — які потребують додаткового опрацювання. Після цього студент може самостійно вивчати необхідні теми через інтерактивні кейсові уроки на тому ж порталі.