Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чим генерувати креативи, як підготувати стартап до залучення інвестицій, чи підходять Україні мінімальні понеділки: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
21 травня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Тест-драйв: як і де генерувати креативи для реклами за допомогою ШІ

Генерація зображень за допомогою ШІ перетворюється на справжню індустрію: вже десятки сервісів пропонують подібні послуги різного ступеня просунутості та комфортності. Ірина Гармаш, Content Marketing Specialist у Ringostat, розповідає про 14 з них та тонкощі роботи з цими інструментами. 

Як підготувати стартап до залучення інвестицій: чеклист для фаундера

Залучення інвестицій — один із головних етапів розвитку будь-якого стартапу. Руслан Тимофєєв, засновник і керівний партнер венчурного фонду Adventures Lab, розповідає, як підготуватися до залучення інвестицій та що робити, аби ця процедура була вдалою. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Нові спеціалісти та делегування: як створювати ефективні команди з розроблення. Розповідає CTO Uklon

Створення програмного забезпечення — це складний процес, який потребує спілкування та організації, не кажучи вже про правильний підбір команди. Без ретельно підібраних спеціалістів завершити проєкт вчасно та якісно стає майже неможливим завданням. Віталій Дятленко, співзасновник та СТО української техкомпанії Uklon, розповідає про ефективні стратегії формування та розвитку команди, методи управління проєктами та налаштування робочих процесів. 

Актуальні фішингові кампанії: як шахраї намагаються дурити українців

Натрапити на шахраїв у інтернеті не проблема. Вони вигадують дедалі нові способи заволодіти персональними даними та фінансовою інформацією українців і видурити у них гроші. Фахівці ГО «Соціальні інноватори» розповідають про три актуальні фішингові кампанії, яких найперше варто стерегтися у мережі.  

У світі дикого венчура. Deep tech, фінтех та стан венчурного ринку у різних країнах

У традиційному щомісячному дайджесті «У світі дикого венчура» інформація  про статистику глобальної венчурної індустрії за результатами першого кварталу 2023 року, огляди галузей фінтех, Climate tech, Crypto та Gaming, а також тенденції інвестицій у генеративний ШІ та синтетичні дані.

Концепція мінімального понеділка: чи можлива вона в українських реаліях?

Мало хто любить понеділки, коли після двох днів відпочинку треба знову засукувати рукава. HRD Cosmolot Юлія Лапко розповідає про популярну нині концепцію мінімального понеділка та розмірковує, чи приживеться вона в Україні. 

Креатив і волонтерство: що зараз допомагає залучати донати для ЗСУ

Люди втомлюються від війни, зменшується кількість заощаджень, психіка намагається відгородитися від усіх подій. Будь-яка з цих причин впливає на одне — зменшення кількості та інтенсивності донатів. Про підходи, які заохотять людей донатити більше та допоможуть зробити збори цікавішим процесом, розповідає Софія Панасюк, SMM/Community Manager у KnubiSoft.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Британії кандидат до парламенту змушений доводити, що він не ШІ-бот

Олеся Дерзська 12 липня 2024 15:20

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26

Як взяти участь у Cybersecurity Innovations Hackathon з кібербезпеки

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:05

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35

Французький фільм, створений ШІ, отримав нагороду на фестивалі кінофантастики в Південній Кореї

Олеся Дерзська 10 липня 2024 15:01