Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як обрати хостинг для сайту, що піарнику робити на технологічній конференції та хто міг бути Сатоші Накамото: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
20 листопада 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Dream team: секрети навичок командної роботи

Майже кожна професія потребує від людини певного рівня навичок роботи у команді, незалежно від того, працюєте ви у сфері продажів чи розробляєте програмне забезпечення. Анастасія Джогола, Brand and Communications Director в QArea, розповідає, як стати справжнім командним гравцем та лідером у колективі.

7 порад для PR-спеціалістів та комунікаційників на конференціях типу Web Summit

У розпал бізнес-сезону та сотень заходів варто розуміти, що недостатньо просто приїхати на конференцію, походити павільйонами і послухати десятки спікерів за день. Катя Бохинська, кураторка в Projector курсу Global Marketing Communications, дає поради для піарників, як з максимальною користю відвідати велику технологічну конференцію.

Я не айтівчиня, але їду на Web Summit: чому варто долучитися до найбільшої tech-конференції

Web Summit та подібні конференції — це місце не лише для фахівців ІТ-галузі. Єлізавета Коренко, голова освітнього проєкту STEM is FEM, пояснює, чому вона туди поїхала навіть не будучи айтівчинею.

Як вибрати якісний хостинг для сайту та чому це так важливо

Вебхостинг — це обов’язкова складова, необхідна для роботи будь-якого сайту. Але саме з вибором якісного вебхостингу часто виникають певні труднощі, зумовлені як відсутністю розуміння основних критеріїв вибору, так і банальним бажанням зменшити витрати. Ігор Воловий, СЕО & co-founder ELIT-WEB, розповідає, до яких проблем може призвести несумлінне ставлення до вибору хостингу та як цього не припуститися.

Web3: як виник і як працює

Нині ми переживаємо етап, коли багато експертів стверджують, що інтернет вже переходить на третю ітерацію, яку називають Web3. Журналістка Катерина Романенко розповідає про його особливості та порівнює зі звичайним інтернетом.

Сатоші Накамото: кого висували на роль батька-засновника криптоіндустрії

Сатоші Накамото — легендарний творець біткоїна, особу якого досі не визначили. Web3-копірайтер Павло Осадчук розповідає, хто колись претендував чи претендує на його роль.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гроші на вітер: неприємна правда про просування вашої компанії в соцмережах

Владислав Миронович 8 грудня 2023 18:30

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 8 грудня 2023 16:00

Кросплатформені рекламні стратегії: інтеграція контенту між різними платформами для збільшення охоплення

Максим Купченко 8 грудня 2023 10:00

Технічний рекрутинг 2.0: оновлена версія воєнного часу

Telesens IT-компанія 7 грудня 2023 17:30

«Цифровізація — це національна ідея України»: найважливіше з форуму StrategEast Digital for Freedom

Владислав Миронович 7 грудня 2023 14:30