Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як не загубитися у цифрах, витиснути максимум із ШІ та обрати технології для MVP-стартапу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
11 вересня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Створення відеоконтенту з використанням ШІ: від генерації ідей до автоматизованого створення роликів

У сучасному цифровому світі, де зміст — цар, важливо знаходити нові способи залучення аудиторії. Штучний інтелект з його неймовірною здатністю до оброблення даних та аналізу стає незамінним помічником для створення відеоконтенту. Як робити це з максимальною ефективністю, розповідає В’ячеслав Юренко, CEO 4Limes IT Company.

Витиснути із ШІ максимум: найкращі сервіси для оптимізації роботи з підказками

Контент є ключовим засобом взаємодії між брендами та аудиторією. ШІ може створювати його за допомогою підказок, і що вони якісніші, то якісніший контент. Аліса Ші, редактор AI club Intelix, розповідає про інструменти, які дозволять створити найкращі підказки для ШІ.

HR-дилеми: п’ять кроків для вирішення «неможливого»

У роботі будь-якої компанії та колективу часто бувають ситуації, коли треба обирати з двох варіантів. Анжеліка Тодорашко, HR-менеджерка в Everstake, на прикладі залученості та добробуту співробітників розповідає, як уникнути дилем або примирити їх між собою

Роль R&D-офісів у технологічному бумі: Україна в контексті глобальних тенденцій

У світі технологічних інновацій у виграші залишаються ті компанії, які тримають курс на оптимізацію своєї діяльності та отримання доступу до висококваліфікованих спеціалістів. А найкращим судном, яке доправить технологічну компанію до потрібної точки, є власний офшорний центр досліджень і розробок. Сергій Овчаренко, CBDO Alcor, детально розповідає про користь R&D-офісів і як справи у цій галузі в Україні.

Не загубитися у цифрах: які показники дійсно важливі для розвитку бізнесу

Аналіз даних нагадує роботу шеф-кухаря: для смачної страви треба не просто обрати найкращі інгредієнти, а й правильно приготувати їх. Сергій Костя, директор з маркетингу компанії Bolt у країнах Східної Європи, розповідає, як правильно поводитися з даними, щоб витиснути з них максимальну користь для бізнесу.

Як зберегти продуктивність команди під час війни

Український бізнес адаптувався до роботи в умовах війни, але загроза вигорання нікуди не поділася. Як зробити так, щоб ваша команда залишалася продуктивною в умовах війни і невизначеності, які для більшості тривають уже півтора року, розповідає HRD Cosmolot Юлія Лапко.

Надто неоднозначний посібник: як обрати технології для MVP-стартапу

Деякі з MVP-стратапів Євгена Рашкована, засновника Kavun UA, пройшли чудово, а деякі зазнали невдачі ще до запуску. Це змусило його аналізувати використовувані технології, а також те, що він збирається застосовувати надалі. Тепер фахівець ділиться, як обрати технології для MVP-стартапу.  

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 8 грудня 2023 22:10

Гроші на вітер: неприємна правда про просування вашої компанії в соцмережах

Владислав Миронович 8 грудня 2023 18:30

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 8 грудня 2023 17:20

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 8 грудня 2023 16:00

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 13:35