Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як не проґавити шанс стати доларовим мільйонером. Директорка з маркетингу Alliance Novobud про інвестиції у нерухомість

Спекотне промо
Спекотне промо
21 грудня 2022 2 хвилин читання

Коли війна завершиться перемогою України, до нас активно підуть інвестори, які будуть вкладатися у найбільш перспективні галузі економіки. Серед цих галузей — нерухомість, яка має всі шанси перетворитися з улюбленого способу захистити гроші від гіперінфляції й турбулентності на світових ринках на реальний спосіб заробити за два-три роки декілька мільйонів доларів. Звісно, якщо знати, який лот обрати.

Директорка з маркетингу Alliance Novobud Ірина Міхальова розповідає, як правильно інвестувати і заробляти навіть під час війни. 

Через війну в Україні стався колосальний дефіцит житла: за різними підрахунками, він сягає 50-70 млн кв. м, а на їхнє зведення знадобиться від 5 до 10 років. 

Реальний попит, сформований і українцями, й іноземними рантьє, буде на житлові комплекси, які вже зведені на 70% і перебувають на завершальних стадіях.

По-друге, запит на високу якість житлового середовища неухильно зростає. 

Яскравим прикладом цього буде клубний будинок Illinsky House з краєвидами на Дніпро в оточенні унікальних історичних пам'яток, яким сотні років. Поруч із новобудовою, введення в експлуатацію якої заплановано у квітні 2023 року, топові кав'ярні та ресторани, улюблені прогулянкові маршрути киян і гостей столиці через старий Поділ, Андріївський узвіз, Поштову площу.

Після перемоги буде реалізований ажіотажний відкладений попит професійних рантьє та приватних донорів, які захочуть бути дотичними до українського дива. Тому подібних умов на квартири та комерційну нерухомість в історичному центрі в житлових комплексах європейського рівня вже не буде. Натомість ми побачимо Х4-6 зростання вартості цих квадратних метрів.

Проінвестувавши зараз умовно $200 тис. у трикімнатну квартиру в житловому проєкті бізнес-класу Montreal House (теж активно будується від квітня), за два-три роки ви можете розраховувати на кількаразове повернення своїх інвестицій і навіть стати доларовим мільйонером. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opendatabot запустив сервіс перевірки законності земельних ділянок з відкритими даними

Марина Грицайко 24 квітня 2024 09:55

Кіберспортивна незалежність: як український кіберспорт позбувся зв’язків із російським та білоруським

Владислав Миронович 28 березня 2024 10:00

Королі віртуальних змагань: топ 5 кіберспортивних організацій світу

Владислав Миронович 21 березня 2024 10:00

Як гра стала спортом: коротка історія світового та українського кіберспорту

Владислав Миронович 14 березня 2024 10:30

SPEKA та GGBET запускають спеціальний проєкт із висвітлення індустрії кіберспорту

Владислав Миронович 14 березня 2024 10:00