Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як наважитись на створення креативної студії під час війни: кейс OMG agency

OMG agency
OMG agency ком'юніті-агенція
4 грудня 2023 3 хвилин читання

Цьогоріч у жовтні ми офіційно анонсували відкриття креативної студії-партнера. Ця ідея з'явилася ще до повномасштабного вторгнення, але відклалась зі зрозумілих причин. Тепер ми поділимося досвідом чому ми наважилися створили «Думи» саме зараз.

Всередині агенції у нас вже багато років функціонує повноцінний креативний відділ, що працює із доволі широким спектром завдань: від створення бренд-персонажів до креативних стратегій та рекламних кампаній. Це наша потужна особливість: мати змогу запропонувати брендам та клієнтам не тільки класичні послуги з креативу, але й специфічні, типу створення анімації, веденню тіктоку під ключ, розробка креативних кампаній для інфлюенсерів.

Як наважитись на створення креативної студії під час війни: кейс OMG agency Як наважитись на створення креативної студії під час війни: кейс OMG agency

Ми вже створювали креативи для всіх платформ та соціальних мереж та напрацювали великий пул клієнтів, що нам довіряють: «Сільпо», МХП, SnackProduction, Savservice, Spraga Асer, Viber, Kalush, alyona alyona, Kingston та інші.

Коли кейсів зʼявилось достатньо, ми зрозуміли, що настав час дотримуватись нашого головного принципу: якщо якийсь напрям в агенції вдало масштабується, потрібно трансформувати його в окрему повноцінну партнерську структуру та своєрідну “крафтову майстерню” з крутою командою та індивідуальним підходом до кожного проєкту. Саме так ми й зробили.

Так і зʼявились «Думи». 

Чому саме «Думи»?

Цю назву обрала наша креативна директорка Тоня Кузьмич. За її словами, вдалий креатив — це про дуже глибокі, комплексні, підсвідомі ідеї. Це не про те, що лежить на поверхні, а про те, що є у кожного у голові та серці. Просто потрібно трошки подумати.

Як наважитись на створення креативної студії під час війни: кейс OMG agency Як наважитись на створення креативної студії під час війни: кейс OMG agency

Також «Думи» мають свою анімаційну студію, що спеціалізується на створенні персонажів та анімації для брендів, розважального та освітнього контенту.

Персонаж є й у самої студії. Своїм маскотом ми обрали кота-хмаринку, що символізує невагомість та плинність креативних думок, які іноді так важко спіймати. 

Впевнені, що на нас очікує багато викликів, але точно знаємо одне: досвід, вміння думати та аналізувати, прагнення стати міцною частиною української креативної індустрії допоможе нам триматись та створювати рекламне мистецтво. 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Стратегії укладання договорів: ключові принципи та ефективні підходи

Іван Бєдний 13 годин тому

Шлях Польщі до європейських грантів: лайфхаки та рекомендації для України

Світлана Бовшовська 16 годин тому

У США набуває популярності криптоастрологія: чи це працює

Максим Красіков 25 травня 2024 15:30

Уряд запровадив 25%-й прибуток для виробників боєприпасів

Максим Красіков 25 травня 2024 14:00

Графіки відключень електроенергії на 25 травня 2024 року

Максим Красіков 25 травня 2024 12:30