Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як налагодити взаємодію зі співробітником, який не довіряє менеджменту?

Рей Астафічев
Рей Астафічев Head of Growth в Readdle
7 липня 2023 2 хвилин читання

Я завжди навчаю своїх підопічних, що насамперед ми маємо зрозуміти причини такої недовіри до менеджерів. Зазвичай вони зумовлені попереднім досвідом людей. Тому, щоб змінити цю ситуацію, треба зробити три прості кроки. Читайте цей пост також у моєму Telegram-каналі «Продакт борщ».

  • 1
    Станьте вартим їхньої довіри. На секунду задумайтеся, скільки менеджерів обіцяли вам одне, але робили зовсім інше? Усі ці люди проходили через це. Тому й не вірять менеджменту. Щоб бути вартим довіри почніть з простого — не говоріть поза спиною своїх підлеглих, не дозволяйте собі негативних коментарів про членів команди, шукайте способи як допомогти їм досягти ЇХ цілей (не ваших). Walk the talk!
  • 2
    Будьте іншими. Намагайтесь відрізнитися від тих, хто порушив довіру ваших людей в минулому. Це може означати, що вам доведеться бути більш прозорими, більш відкритими до спілкування або більш чесними щодо ваших намірів. Відкрита комунікація і прозорість ситуації і планів для вашої команди — дуже часто це і є те, чого не давали ваші попередники, що і привело до недовіри менеджменту.
  • 3
    Тримайте своє слово. Якщо ви обіцяли щось зробити, зробіть це. Якщо ви маєте пункти дій, по яких потрібно працювати, працюйте над ними. Покажіть людям, що ви надійні і що на вас можна покластися. А якщо часом все іде не так як хочеться і ви не можете виконати обіцянку(це ж життя, всяке буває) то прямо і прозоро пояснюйте причини і завжди майте готовими ваші особисті Next Steps.

And don’t get me wrong — це не разова акція. Все це потрібно робити постійно, кожного дня, і потрібно мати терпіння. Дозвольте людям відновити свою довіру до менеджменту — до вас, чи взагалі до компанії. По факту це не вимагає надмірних зусиль, але потребує постійності та терпіння.

Сподіваюся, було корисно!

І як завжди: якщо вам сподобався цей допис, поділіться ним лише з однією людиною, яка на мене ще не підписана. І бережіть себе!

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Можливості дропшипінгу на міжнародний ринок: з чого почати

Влад Мальчевський 15 годин тому

Першопрохідці блокчейн-технологій: історії успіху

Kateryna Romanenko 16 годин тому

Перші п’ять хвилин: як розпочати виступ так, щоб вас хотіли слухати

Максим Олійник 20 годин тому

Платіжна інфраструктура кожному бізнесу: для чого це потрібно?

Владислав Миронович 28 листопада 2023 17:30

Як комунікації врятували фриланс під час війни: кейс Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 28 листопада 2023 15:00