Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як молодому сайту отримувати SEO-трафік, чому виникла світова криза напівпровідників та як обрати виш: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
23 липня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Чи можливо фахівцю junior-рівня швидко увійти в ІТ?

Багатьох людей, що хочуть стати айтівцями, відлякує складність входу в цю індустрію. Ірина Візир, Partnership Manager у Choice31, розповідає про сучасний ринок праці та стратегію пошуків роботи, яку використовують компанії для кар’єрного розвитку працівників, а також на що звернути увагу початківцю, який хоче потрапити в ІТ.

Як отримувати SEO-трафік, якщо у вас молодий сайт

Для сайту, який працює менше року, отримувати SEO-трафік на свій сайт буває доволі складно через різні причини. Катерина Золотарьова, засновниця компанії Site24, розповідає про ці причини, а також дає поради власникам сайтів, як вирішувати ці проблеми залучати трафік на сайт.

Чому виникла світова криза напівпровідників та як її подолати

Проблеми з постачанням чипів тривають з 2019 року, і поки що ситуація далека від вирішення. Олександр Хорунжикевич, Senior Project Manager у GlobalLogic, пояснює, як і чому виникла криза напівпровідників і які кроки робляться для її подолання. 

Як обрати виш: дев’ять головних запитань, які варто поставити своїй дитині перед вступом

Вступна кампанія у виші вже триває, але багато абітурієнтів до останнього не знають в який університет і на яку спеціальність поступати. СЕО GoITeens В’ячеслав Поліновський дає дев'ять порад, які допоможуть вирішити це питання. 

Мінідослідження: як українських колег сприймають іноземні айтівці

Українські айтівці працюють у багатьох міжнародних компаніях чи на міжнародних проєктах, де тісно співпрацюють з іноземними колегами. Project Manager Юлія Мазур провела невелике дослідження і розповідає, як іноземні колеги сприймають українських фахівців

Диджитал-рішення для культурної спадщини: як інновації зберігають традиції

Знищення культурної спадщини країни є найшвидшим способом стерти її національну ідентичність — саме це зараз в тому числі намагаються робити росіяни своїми атаками на українські міста. Але сучасні технології можуть допомогти зберегти культурну спадщину. Яким чином це відбувається розповідає Анастасія Слепцова, співзасновниця Digitizing.Space.

Російська новина про виробництво дронів: трохи про пропаганду і мотивацію

Поширення ворожих новин, навіть якщо це робиться ніби то з благою метою — річ абсолютно неправильна і шкідлива, адже навіть в такому ключі пропаганда залишається пропагандою. Чому це так, пояснює спеціаліст зі стратегічних комунікацій Юрій Богданов.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гроші на вітер: неприємна правда про просування вашої компанії в соцмережах

Владислав Миронович 8 грудня 2023 18:30

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 8 грудня 2023 17:20

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 8 грудня 2023 16:00

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 13:35

Кросплатформені рекламні стратегії: інтеграція контенту між різними платформами для збільшення охоплення

Максим Купченко 8 грудня 2023 10:00