Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як ми створили зручний портал, де кожна вакансія — для людей з інвалідністю. Кейс «Працюй!»

Юлія Ресенчук
Юлія Ресенчук Президентка Благодійної організації «АІК», керівниця проєкту «Працюй!»
1 листопада 2023 4 хвилин читання

Ситуація з рівнем працевлаштування людей з інвалідністю в Україні не найкраща. Адже серед 3 млн людей з інвалідністю в Україні працюють лише 400 тис. І навіть це число, яке є і так найменшим показником в Європі, не відповідає дійсності, адже часто люди зайняті лише на папері. Саме тому у команди благодійної організації «Асоціація інклюзивної країни», яка вже понад 20 років працює для того, щоб кожен українець та українка з інвалідністю мали можливість жити самостійним життям, виникла ідея створити інклюзивну платформу «Працюй!».

Як з’явилась ідея інклюзивної платформи з вакансіями

Проєкт «Працюй!» покликаний допомогти людям з інвалідністю у швидкому пошуку роботи, а роботодавцям створювати прецеденти, що розвиває політику рівності. Для цього ми створили платформу, яка стане корисним і зручним ресурсом для обох представників нашої цільової аудиторії.

Як ми створили зручний портал, де кожна вакансія — для людей з інвалідністю. Кейс «Працюй!» зображення 1 Платформа «Працюй!»

Підписуйтеся на наші соцмережі

Ідея створення проєкту багато років витала в наших думках. Але почали з’являтися подібні платформи і ми не були впевнені чи потрібно нам створювати щось окремо. Але лише після повномасштабного вторгнення ми вирішили, що годі чекати ідеального часу, і почали втілювати те, що вже дуже довго лежало на поверхні.

Адже ми регулярно отримуємо запити від людей з інвалідністю на потребу в працевлаштуванні. Водночас до нас звертаються роботодавці, які бажають працевлаштовувати людей з інвалідністю у своїх компаніях. Тож ми подумали, що проєкт потрібен як елемент позитивної дії у вирішенні проблеми певної категорії осіб.

Що нас виділяє з-поміж інших подібних платформ? 

Якщо існує багато подібних платформ, то чи відрізняється наш проєкт?

  • По-перше, «Працюй!» — це соціальний проєкт, який створений для допомоги з пошуком роботи саме людям з інвалідністю. 
  • По-друге, ми є однією з небагатьох організацій, яка працює саме у сфері надання підтримки людям з інвалідністю на ринку праці і чудово знаємо суть проблеми з середини. 
  • По-третє, наша організація була створена людьми з інвалідністю, а команда на 80% складається з таких людей. Тож ми добре знаємо нашу цільову аудиторію і її потреби. 

Одна з важливих частин проєкту це його інформаційна компанія. Для того, щоб якомога більша частина роботодавців та самих людей з інвалідністю дізнались про проєкт і його можливості ми заручились підтримкою комунікаційної агенції linza agency.     

На платформі вже розміщені актуальні вакансії  від таких компаній як: Lyft Ukraine, «Київстар», ПриватБанк, Nestlé та інші. Крім цього на платформі люди з інвалідністю можуть розміщувати свої резюме.  Також,  ми розміщуємо різні корисні поради для працевлаштування людей з інвалідністю від експертів. Наприклад: «Як скласти резюме, якщо ти не маєш досвіду роботи?», «Безкоштовні платформи з вивчення англійської мови» та інше. 

Плани розвитку

Ми вже маємо партнерів з якими підписали меморандум про сталу співпрацю, а саме: ПриватБанк, «Ашан», «Дарниця», мережа готелів Optima. Цей список ми сподіваємось продовжувати й далі.

Тож звертаємось до українських компаній, які підтримують наші прагнення в інклюзивній відбудові нашої країни в сфері зайнятості, долучитися до нас!
Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Icon 0

Підписуйтеся на наші соцмережі

Інші матеріали

Як концепція «Золоте кільце» змінює підхід до бізнесу?

Олеся Руденко 24 березня 2025 08:13

Що таке глобальний рух MeToo?

Олеся Руденко 19 годин тому

Огляд сервісів для створення музики за допомогою ШІ

Сергій Коноплицький 16 годин тому

Над Україною помітили унікальне явище: що відомо

Владислав Паливода 24 березня 2025 23:16

Точки зростання CRO з AI. Як оптимізувати шляхи користувачів і зменшити падіння на етапі оформлення замовлення

Тарас Герасимюк 24 березня 2025 00:13