Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як мешканцям окупованих територій налаштувати безпечний інтернет

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 березня 2023 2 хвилин читання

Рекомендації з налаштування мобільного та стаціонарного інтернету для мешканців окупованих територій підготував Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, Центр національного спротиву та команда Rakuten Viber.

Як налаштувати безпечний інтернет (мобільний та фіксований)

Якщо ваш інтернет-провайдер підключений до російської мережі, завжди використовуйте на телефоні та компʼютері VPN-сервіси. Вони допомагають уникнути стеження та обійти встановлені окупантами обмеження. Потрібно шукати VPN-сервіси, які росія ще не заблокувала, та не використовувати російські застосунки. 

За допомогою VPN-сервісу ви зможете дивитися українське телебачення та читати українські ЗМІ онлайн та у мобільних застосунках. Дивитись українське телебачення можна на Youtube, платформах «Київстар ТБ», Megogo, Omega TV та багатьох інших, а також у застосунку «Дія».

Офіційні заяви та важливу інформацію обов'язково перевіряйте на сайтах (офіційних сторінках у соцмережах, які мають позначку верифікації — синю галочку) українських державних органів влади. Варто бути уважними, щоб не натрапити на сайт-підробку, створену ворогом. 

Нагадаємо, що раніше в окупованій частині Донецької області обмежили роботу сервісів Google, зокрема магазину застосунків Google Play. Забороненими стали також Zoom та Viber. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому ми так залежимо від інтернету на дні океану

Анна Нагорна 17 годин тому

День безпечного інтернету: що це і навіщо він потрібен

Олександр Тартачний 6 лютого 2024 11:03

На росії зламався інтернет, сайти в доменній зоні .ru не працюють: що відомо

Богдан Камінський 30 січня 2024 20:02

Ілон Маск в Польщі відвідає конференцію з питань поширення антисемітизму

Юлія Мирська 22 січня 2024 13:08

Масована ракетна атака на Київ призвела до перебоїв з інтернетом

Артем Житкевич 2 січня 2024 12:50