Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як допомогти у боротьбі з дронами та ракетами, за скільки можна дорости до senior, як готуватися до сертифікації з Salesforce. Тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович SPEKA, журналіст
30 жовтня 2022 3 хвилин читання

«Спільнота — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Як відвідати міжнародну конференцію з максимальною продуктивністю

Їдете на великий міжнародний форум? З цього треба витискати максимум, а не обмежуватися чекіном та фотографіями на Facebook. Порадами, як це зробити, розповідає засновниця спільноти UA business Global Катерина Дорошевська.

Кар'єрне зростання: за скільки можна досягти рівня senior?

Шлях від фахівця рівня junior до senior триває не один рік. Розповідаємо, як ростити спеціаліста у межах компанії, зберігаючи ефективність команди, та чи можна прокласти швидкий шлях до позиції провідного розробника.

Як прості люди можуть допомогти у боротьбі з дронами та ракетами

Кожен українець зі смартфоном може допомогти нашим військам ППО збивати ворожі ракети та дрони. Для цього треба завантажити застосунок «єППО» та передати за його допомогою інформацію військовим, якщо помітили у небі ворожий об'єкт. Один із розробників цього застосунку на умовах анонімності розповідає, як його створювали та як він працює.

Як гейміфікація переможе традиційний менеджмент та змінить бізнес

Традиційні підходи до менеджменту та ведення бізнесу поступово змінюються. Серед нових явищ — гейміфікація бізнес-процесів. Аналітики називають її одним із головних трендів Industry 4.0, а ми розбираємося, як вона працює і які має результати.

Як готуватися до сертифікації з Salesforce: поради розробниці

Замовники все частіше запитують фахівців про підтвердження навичок роботи із Salesforce. При цьому для складання іспиту потрібно щонайменше пів року досвіду роботи з цим інструментом. Solution Architect у компанії NIX Руслана Федорченко ділиться власним досвідом та дає поради, як підготуватися до успішної сертифікації з Salesforce.

Практичні поради українським стартапам, які вирішили підкорити іноземний ринок

У роботі за кордоном є багато нюансів, з якими молоді стартапи, що вирішили опанувати ці ринки, зазвичай не знайомі. Михайло Максимів, Co-founder & Managing Partner компанії Belkins, дає практичні поради, які допоможуть українським стартапам успішно працювати за кордоном.

Пахне революцією: як зміняться головні світові соціальні мережі

Майже всі великі соціальні мережі змінюють свої алгоритми, а за ними це вимушені робити й менш популярні мережі, які теж мають свою аудиторію. Розповідаємо, на які реформи соцмереж очікувати і як вони працюватимуть найближчим часом.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Правила work-life balance: бізнес, медитації та байдарки. Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній

Христина Коновалова 14 годин тому

Чому під час війни і атак по енергетичній інфраструктурі варто використовувати електронні документи

Владислав Миронович 2 грудня 2022 18:00

Як Україні втримувати таланти в умовах війни та після перемоги

Юлія Лапко 2 грудня 2022 16:00

У Каліфорнії запустили виробництво електричних тракторів зі штучним інтелектом

Катерина Колонович 2 грудня 2022 15:14

План безперервності бізнесу: ключові поради, як досягти стійкості

GlobalLogic Ukraine 2 грудня 2022 13:30